کد خبر: ۱۷۰۹۱۹
تاریخ انتشار: ۱۵ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۲:۵۷
نماینده مردم تهران در خانه ملت اظهار کرد: به شدت مخالف وعده های دروغین و غیرقابل اجرا در کشور هستیم چون دادن وعده های دروغین بر خلاف قانون و اخلاق است.
دبیر ستاد اصول گرایان معتدل حجت الاسلام حسن روحانی در استان همدان گفت: یارانه 150 هزار تومانی وعده دروغی است که با قوانین بالا دستی از جمله قانون برنامه ششم مطابقت ندارد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایرنا، بهروز نعمتی شامگاه پنجشنبه در جمع پر شور دانشجویان و جوانان در سالن سازمان دانش آموزی مهدیه شهر همدان گفت: پرداخت هر نوع یارانه مستلزم رأی و تائید مجلس شورای اسلامی است.

نماینده مردم تهران در خانه ملت اظهار کرد: به شدت مخالف وعده های دروغین و غیرقابل اجرا در کشور هستیم چون دادن وعده های دروغین بر خلاف قانون و اخلاق است.

وی اضافه کرد: برخی افراد با دادن قول های غیر قابل اجرا در کشور همچون افزایش یارانه سعی در کسب آرا به هر قیمتی دارند این در حالیست که کشور دارای قانون برنامه بوده و منافع تعریف شده ای دارد.

نعمتی با ذکر اینکه همه ما انقلابی هستیم افزود: فرد انقلابی کار غیرعقلانی انجام نمی دهد و دارای اندیشه، اعتدال در گفتار و رفتار و تدبیر در امور است.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: با تندروی به شدت مخالفم چون معتقدم کشور باید با عقلانیت اداره شود و اخلاق و پایبندی به آن در جامعه حاکم باشد چون تندروی باعث عقب گرد در کشور می شود.

نعمتی گفت: کشور نیازمند آرامش است چون در سایه آرامش، همدلی و همزبانی است که می توان اقدام بزرگی در کشور انجام داده و بر اقتدار نظام جمهوری اسلامی بیافزاییم.

وی افزود: عده ای در کشور خود را مالک انقلاب می دانند در صورتی که به فرموده حضرت امام خمینی (ره) و رهبری معظم انقلاب، صاحبان اصلی انقلاب همه مردم هستند.

دبیر ستاد اصولگرایان معتدل حجت الاسلام روحانی در همدان اضافه کرد: برخی افراد و جریان ها با گرفتن ژست اخلاقی برخلاف اخلاق حرکت می کنند.

نعمتی معتقد است که باید شان و جایگاه افراد را حفظ کرد چون تمامی افرادی که دل در گرو انقلاب دارند و در چارچوب قانون اساسی فعالیت می کنند، می توانند در ساخت آینده ایران اسلامی سهیم باشند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری