کد خبر: ۱۷۰۸۱۱
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۱۴
دكتر نعمتي در افتتاحيه ستاد اصولگرايان معتدل روحاني در قزوين:
دبير ستاد اصولگرايان معتدل گفت: دوران بي‌اخلاقي، بگم بگم‌ها تمام شده است چرا كه مردم هوشيارتر از هميشه خواهان ادامه عقلانيت و تدبير هستند.
به نقل از پایگاه خبری اصولگرایان معتدل؛ بهروز نعمتي در افتتاحيه ستاد اصولگرايان معتدل روحاني در قزوين با بيان اينكه برخي افراد به دنبال اين هستند تا فضاي قبل از انتخابات را سرد و بي‌رونق باشد، گفت: قصد اين افراد عدم حضور حداكثري مردم است اما از اين غافل هستند كه مردم آگاه و هميشه در صحنه ايران اسلامي بار ديگر با حضور پرشور خود در انتخابات به عقلانيت و عملگرايي راي خواهند داد.
دبير ستاد اصولگرايان معتدل با بيان اينكه برخي افراد به دنبال بازگشت به فضاي سال ٨٤ هستند، افزود: دوران بي‌اخلاقي، بگم بگم‌ها تمام شده است چرا كه مردم هوشيارتر از هميشه خواهان ادامه عقلانيت و تدبير هستند.
وي با بيان چهار سال قبل دكتر روحاني دولتي را تحويل گرفت كه چه در داخل و چه در حوزه بين‌الملل با مشكلات بسياري رو به رو بود، تصريح كرد: با سومديريت و بي‌تدبيري كشور را ٨ سال در انزوا قرا داده بودند، افزايش تورم، گراني، از رونق افتادن توليد، بيكاري، خالي بودن حساب صندوق ذخيره و... بخشي از مشكلاتي است كه به دولت يازدهم به ارث رسيد.
دكتر نعمتي با انتقاد از رواج بد اخلاقي و هتك حرمت به بزرگان و شخصيت‌هاي زحمتكش نظام گفت: بايد با حضور حداكثري خود، مجددا به عقلانيت و تدبير راي دهيم تا با همدلي و همزباني در افزايش اقتدار ايران اسلامي نقش موثري داشته باشيم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری