کد خبر: ۱۷۰۷۸۷
تاریخ انتشار: ۱۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۴:۰۲
اعضای ستاد تدبیر ساماندهی مؤسسات و تشکل‌های مالی و پولی استان خراسان رضوی از نقش ارزشمند بانک صادرات ایران در ساماندهی موسسه منحله میزان و بستر سازي براي تكميل پروژه پديده شانديز تقدیر کردند.
 جلسه اي با حضور دین پرست معاون وزیر کشور، رشيديان استاندار خراسان رضوی، زراعتی مدیرعامل این بانک، تعدادی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی، نماينده بانك مركزي جمهوري اسلامي ايران و مدیران عالی برخی از بانک‌ها با هدف رسیدگی به امور مربوط به مسائل پدیده شاندیز برگزار و اعضای سندیکای بانکی شامل بانک‌های؛ صادرات ایران، ملی، ملت، سپه، تجارت و شهر با محوریت بانک صادرات ایران، مقرر کردند اعتبار مورد نیاز برای تکمیل عملیات ساخت شهر پدیده شاندیز از سوی سندیکای یادشده تامین شود. 

معاون وزیر کشور با اشاره به اقدامات ارزشمند بانک صادرات ایران در زمینه سامان دهی مؤسسه منحله میزان از مدیرعامل بانک صادرات ایران برای حل مشکل پدیده شاندیز و ایجاد زمینه از سرگیری فعالیت پروژه شرکت مذکور در قالب تأمین مالی مستقیم و مدیریت سندیکای بانکی تشکر کرد. 

در بخش ديگري از جلسه استاندار خراسان رضوی ضمن برجسته خواندن نقش بانک صادرات ایران در سامان‌دهی مؤسسه اعتباری منحله میزان و پرداخت تمامی وجوه مربوط به سپرده‌گذاران مؤسسه ياد شده از تلاش‌های مدیرعامل و اعضای هیات مدیره بانک تشکر و اظهار داشت: اهتمام بانك صادرات ايران در اين خصوص كه توانست مشكل و معضل استان و كشور را حل كند شايسته تقدير است. 

وی افزود: نقش اين بانك در بستر سازي براي از سرگیری عمليات اجراي پديده شانديز تحسين برانگيز است. 

بحرینی، نماینده مردم شریف مشهد در مجلس شورای اسلامی ضمن تشکر از خدمت بزرگ بانک صادرات ایران برای حل مشکل مربوط به مؤسسه میزان از زراعتی به دليل تلاش، پیگیری مجدانه و سعه صدر در مدیریت موضوع، تقدیر به عمل آورد. 

در ادامه مقرر شد بانک‌های عضو  سندیکا٢٠ درصد از سهم تخصیصی خود را نزد بانک صادرات ایران جهت ادامة پروژه پدیده شاندیز واریز كنند. 

لازم به ذکر است با تدبیر مدیریت عالی بانک صادرات ایران مشکل سپرده‌گذاران مؤسسه منحله میزان به طور کامل مرتفع شد و با همت این بانک عملیات اجرایی پروژه پدیده شاندیز کلید خورد تا بالغ بر ١٦٠ هزار سهامدار شرکت مذکور با امیدواری، امور مربوط به سرمایه‌گذاری خود در پروژه ياد شده را پيگيري کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری