کد خبر: ۱۷۰۶۷۷
تاریخ انتشار: ۱۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۷:۲۴
دوازدهمین همایش روابط عمومی الکترونیک به پاس نقش ارزنده روابط عمومی بانک صادرات ایران این اداره کل را شایسته تجلیل دانست و با اهداي لوح برتر از آن تقدير به عمل آورد.
این همایش نهم و دهم اردیبهشت ماه جاری با موضوع روابط عمومی الکترونیک و تغییر در نهادها، مدل ها و روندهای مدیریتی با حضور وزیر ورزش و جوانان و اساتید برجسته حوزه ارتباطات در محل هتل المپیک برگزار و تنديس ويژه همايش به دليل خدمات علمي و عملي ارايه شده از طرف روابط عمومي  به روابط عمومی  اين بانک اعطا  شد.

این گزارش می افزاید مباحثی نظیر روابط عمومی الکترونیک و اینترنت اشیاء، روابط عمومی الکترونیک، روابط شبکه ای و غیر متمرکز، روابط عمومی الکترونیک مدل های راه اندازی استارت آپ ها، روابط عمومی الکترونیک و غافلگیری کسب و کارهای سنتی در مواجهه با کسب و کارهای نوین، روابط عمومی الکترونیک مدیریت اعتبار و اعتماد در سازمان و همچنین روابط عمومی الکترونیک روابط عمومی سبز، محورهای اصلی این همایش بود.

شایان توجه است بانک صادرات ایران در شمار بانک های پیشرو در عرصه بانکداری الکترونیک به شمار می رود كه روابط عمومی این بانک در این خصوص نقش مهمی در راستای هماهنگی و پیشبرد برنامه ها و اهداف ایفا می کند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری