کد خبر: ۱۶۹۲۵۸
تاریخ انتشار: ۰۴ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۸:۲۹
​بانک صادرات ایران در راستای افزایش دسترسی هموطنان به خدمات نوين بانکی، از نهمين دستگاه اتوبانک خود در استان خراسان شمالی رونمايي کرد.
اين بانك به منظور افزايش دسترسي هموطنان به خدمات نوين بانكي، ترويج و توسعه ابزارهاي پرداخت را در دستور كار قرار داده و با هدف تعميم و گستره خدمات نوين در اقصي نقاط كشور نسبت به راه اندازي و تجهيز اتوبانك در استان خراسان شمالي اقدام كرده است.

به گزارش اعتدال، سازه دستگاه های اتوبانک صادرات ایران كه در ابتداي محور بجنورد به گرگان راه اندازي شده است، به شیوه ای حرفه ای طراحی  و امکان بهره مندی از خدمات اتوبانک را همزمان برای ٢ دستگاه خودرو سواری فراهم می کند.

دستگاه های اتو بانک به ویژه استفاده از خدمات بانکی را برای معلولان، جانبازان و افراد کم توان که پیاده شدن از اتومبیل و وسیله نقلیه برای استفاده از خدمات برای آنان دشوار است، بسیار آسان کرده است. از دیگر مزیت های دستگاه های اتوبانک می توان به « جلوگیری از اتلاف زمان برای پیدا کردن محل پارک اتومبیل برای کاربر» و کاهش ترافیک در بزرگراهها و جاده ها و ایستگاه های بین راهی»،« افزایش ضریب امنیت جابجایی وجه نقد» و « کاهش زمان انجام امور بانکی» اشاره کرد.

این گزارش می افزاید: هدف از راه اندازی اتو بانک ها توسط اين بانک، افزایش رضایت شهروندان و تسهیل درانجام امور بانکی به صورت شبانه روزی و هوشمند سازی خدمات بانک و ایجاد امنیت برای مشتریان و کاربران از خدمات بانکداری الکترونیک است.

گفتني است؛ اتو بانک يا خودرو پرداز (drive up atm) نوعی از دستگاه های خودپرداز است که کاربر برای انجام امور بانکی از طریق دستگاه خودپرداز، نیازی به پیاده شده از خودرو یا وسیله نقلیه ندارد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری