کد خبر: ۱۶۹۱۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۱۵
بهرام سبحانی مدیر عامل فولاد مبارکه اصفهان در بازدید از دهمین نمایشگاه " بانک، بیمه و بورس" در گفتگو با خبرنگاران بر عملکرد مناسب این بانک در تعامل با صنایع بزرگ تاکید کرد.
به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران،مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه اصفهان با اشاره به ثبت رکورد تولید شده است، گفت: فولاد مبارکه به عنوان بزرگترین تولیدکننده فولاد در کشور و منطقه خاورمیانه پارسال بیش از  ٦ میلیون و سیصد هزار تن کالا به بازار داخلی عرضه کرد.
 
به گزارش اعتدال، سبحانی در زمینه تعاملات بانکی در حوزه بین الملل گفت: قبل از برجام با مشکلاتی در این حوزه روبرو بودیم که امکان مستقیم صادرات محصولات را سلب می کرد اما اکنون با رفع محدویت ها و مشکلات روال صادرات محصولات روان تر شده است.

مدیر عامل شرکت فولاد مبارکه با اشاره به اهمیت و نقش بانکها در توسعه صنعت فولاد گفت: بانکها نقش اساسی در توسعه زیر ساخت های صنعتی کشور داشته و دارند که در این میان بانک صادرات ايران به عنوان یکی از بانک هایی است که در مقایسه با بانک های دیگر در این زمینه روان تر عمل کرده و جز رتبه های اول قرار گرفته است.

وی در رابطه با زیر ساخت های سخت افزاری و فنی شرکت متبوعش  یادآور شد: شرکت فولاد مبارکه از لحاظ تکنولوژی در جایگاه مطلوبی است و تجهیزات روز دنیا را در اختیار دارد.

شایان توجه است حمایت بانک صادرات ایران از بنگاههای بزرگ تولیدی که منجر به افزایش تولیدات داخلی و اشتغال زایی شده مورد اقبال مدیران ارشد اقتصادی واقع شده است و مديران بخش هاي مختلف اقتصادي و صنعتي از رویکرد بانک صادرات در این عرصه به نیکی یاد کرده اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری