کد خبر: ۱۶۸۹۳۵
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۱۳:۰۲
«کلینت ایستوود» قصد دارد در جدیدترین پروژه سینمایی خود فیلمی درباره حمله تروریستی سال 2015 به یک قطار سریع‌السیر در فرانسه بسازد.
این سینماگر کهنه‌کار در ادامه پروژه‌های سینمایی که به قهرمان‌سازی آمریکایی‌ها می‌پردازد، این بار قصد دارد فیلمی درباره ماجرای حمله تروریستی به یک قطار سریع‌السیر در سال 2015 بسازد،  قطاری که در نهایت توسط سه آمریکایی متوقف شد.

به گزارش اعتدال به نقل از ورایتی،این فیلم اقتباسی از رمان «قطار ساعت 15:17 به پاریس: داستان واقعی یک تروریست» است که نشان می‌دهد چگونه سه آمریکایی به نام‌های «اسپنسر استون»، «آنتونی سدلر» و «الک اسکارلاتوس» یک تروریست مسلح را در قطار سریع‌السیر از آمستردام به پاریس در سال 2015 متوقف کردند.

این فیلم‌ جدیدترین ساخته «ایستوود» پس از فیلم‌ «سالی» با بازی «تام هنکس» است،فیلمی درباره خلبانی که یک جت مسافربری را روی رودخانه هادسن نشاند و فیلم «تک ترانداز آمریکایی» با بازی «بردلی کوپر» که درباره «کریس کایل» تک‌تیرانداز سابق ارتش آمریکا است.

این بازیگر و  کارگردان آمریکایی در سال ۱۹۹۲، با ساخت فیلم «نابخشوده» که وسترنی متفاوت بود نه تنها جایزه گلدن گلوب را برای بهترین کارگردانی کسب کرد، بلکه سه جایزه مهم اسکار شامل جایزه بهترین فیلم، کارگردانی و اسکار نقش مکمل مرد را نیز به خانه برد.

وی در سال ۲۰۰۴ نیز با فیلم «عزیز میلیون دلاری» به موفقیت بزرگ دیگری رسید و چندین جایزه از جمله اسکار بهترین فیلم و بهترین کارگردانی را به کارنامه سینمایی خود افزود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: