کد خبر: ۱۶۸۸۴۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۱:۴۸
اسطوره میلان به انتقاد از سبک بازی یوونتوس در دیدار برابر بارسلونا پرداخت و انگشت اتهام را به سوی آلگری گرفت. یوونتوس با حذف کردن بارسلونا از یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دست به کار بزرگی زد. شاگردان آلگری در دو بازی رفت و برگشت برابر بارسلونا در مجموع پیروزی 3 بر صفر را به دست آوردند تا با شایستگی به نیمه نهایی راه پیدا کنند. به گزارش اعتدال و به نقل از میدیاست،با وجود این موفقیت بزرگی که یووه به دست آورد آریگو ساکی چهره سرشناس فوتبال ایتالیا به انتقاد از سبک بازی تیم آلگری پرداخت و گفت: روز گذشته بایرن مونیخ بازی خوبی را برای رئال مادرید به نمایش گذاشت اما یوونتوس برابر بارسلونا فقط دفاع کرد. تیم آلگری انگار فوتبال 30 سال پیش را به نمایش می گذارد. او ادامه داد: بازی کردن با چنین سیستمی اصلا آسان نیست و نیاز به صبر و حوصله غیر عادی دارد. یوونتوس تیم بزرگی است و مربی قوی هم دارد اما این تیم تنها 10 درصد حمله کرد و 90 درصد به کارهای دفاعی روی آورد.
 یوونتوس با حذف کردن بارسلونا از یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا دست به کار بزرگی زد.
شاگردان آلگری در دو بازی رفت و برگشت برابر بارسلونا در مجموع پیروزی 3 بر صفر را به دست آوردند تا با شایستگی به نیمه نهایی راه پیدا کنند.

به گزارش اعتدال و به نقل از میدیاست،با وجود این موفقیت بزرگی که یووه به دست آورد آریگو ساکی چهره سرشناس فوتبال ایتالیا به انتقاد از سبک بازی تیم آلگری پرداخت و گفت: روز گذشته بایرن مونیخ بازی خوبی را برای رئال مادرید به نمایش گذاشت اما یوونتوس برابر بارسلونا فقط دفاع کرد. تیم آلگری انگار فوتبال 30 سال پیش را به نمایش می گذارد.

او ادامه داد: بازی کردن با چنین سیستمی اصلا آسان نیست و نیاز به صبر و حوصله غیر عادی دارد. یوونتوس تیم بزرگی است و مربی قوی هم دارد اما این تیم تنها 10 درصد حمله کرد و 90 درصد به کارهای دفاعی روی آورد.

منبع : ایسنا 
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
اخبار داغ