کد خبر: ۱۶۸۸۳۰
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۶
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: با موافقت وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی تهران از سال تحصیلی آینده در رشته دندانپزشکی دانشجوی شهریه‌پرداز نمی‌پذیرد.
دکتر محمد جلیلی با اعلام این خبر اظهار داشت: ظرفیتی که تحت عنوان پردیس بین الملل با دانشجویان شهریه پرداز تکمیل می‌شده در حال حاضر با دانشجوی بین‌المللی پر شده  و این دانشگاه دیگر در رشته دندانپزشکی دانشجوی شهریه پرداز پذیرش نمی‌کند.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی تهران گفت: تا کنون سه رشته پزشکی، دندانپزشکی و دارو سازی دانشجوی شهریه پرداز جذب می شده است که رشته پزشکی از سال گذشته پذیرش دانشجوی شهریه پرداز قطع شد و در دندانپزشکی نیز در حال حاضر به این صورت اقدام شده است ولی در مورد داروسازی تصمیم جدیدی گرفته نشده است اما احتمالا در سال های آتی آن هم توسط دانشجویان بین المللی پر شود ودیگر دانشجوی شهریه پرداز ثبت نام نشود.

جلیلی در خصوص روند ایجاد ساختمان دانشکده پزشکی دانشگاه علوم پزشکی تهران اظهار کرد: بخش عمده ای از ایجاد ساختمان های جدید دانشگاه به طرح جامع ساماندهی دانشگاه تهران برخورد می‌کند و در حال حاضر این موضوع نیز در حال پیگیری است.

وی افزود: در حال حاضر فرایند ایجاد این دانشکده به حد قابل رویت نرسیده است و با توجه به فضای پردیس اصلی دانشگاه اقدامات عملیاتی در حال انجام است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: