کد خبر: ۱۶۸۸۱۷
تاریخ انتشار: ۳۱ فروردين ۱۳۹۶ - ۰۹:۵۵
روزنامه المنار فلسطین گزارش دادکه یک هیات بلندپایه امنیتی رژیم صهیونیستی اوایل هفته جاری برای رایزنی با مقام های ریاض، ابوظبی و دوحه به عربستان، امارات و قطر سفر کرده است.
 منابع دیپلماتیک به این روزنامه گفتندکه هیات بلند پایه صهیونیستی اوایل هفته نخست ماه جاری میلادی در سفر به عربستان با محمدبن سلمان وزیر جنگ عربستان دیدار داشتند و با وی درخصوص روابط میان ریاض تل آویو و تجاوز عربستان به یمن و اوضاع بحران سوریه صحبت کردند.
به نوشته روزنامه المنار چاپ قدس، براساس این گزارش هیات صهیونیستی سپس به ابوظبی رفته و با محمدبن زاید حاکم کنونی امارات دیدار کردند. در این دیدار دو طرف در خصوص همکاری های مشترک، حمایت نظامی و از سرگیری گفت وگوی های سازش میان فسطینی ها و رژیم صهیونیستی بحث و گفت و گو کردند.
به گزارش اعتدال به نقل از ایرنا، روزنامه المنارنوشت که محمدبن زایدهمچنین نامه خودبه نخست وزیر رژیم صهیونیستی را تحویل این هیات صهیونیستی داده است.
روزنامه فلسطینی المنار در ادامه نوشته است که هیات امنیتی صهیونیستی همچنین در دیدار با مقام های قطری در دوحه در خصوص تلاش ها برای انجام یک آتش بس طولانی مدت در غزه و نیز حضور پر رنگ تر سرمایه گذاران صهیونیستی در قطر و روابط دوجانه گفت و گو کردند.
گفتنی است که پیشتر نیز رسانه ها از دیدار هیات های صهیونیستی از کشورهای حاشیه خلیج فارس خبر داده بودند.
مقام های صهیونیستی بارها آشکارا و پنهان درخصوص روابط نزدیک این رژیم با برخی از کشورهای منطقه تاکید کرده اند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری