کد خبر: ۱۶۸۰۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۳:۲۸
رییس کمیسیون امنیت ملی مجلس در گفت و گو با اعتدال:
با توجه به نظر صریح رهبری این اقدام غیرقابل باور و یک خطای بزرگ ثبت شده در تاریخ ثبت نام کاندیداها است.
بی توجهی احمدی نژاد به نهی صریح رهبری برای کاندیداتوری برای رد صلاحیت وی کافی است

به گزارش اعتدال، محمود احمدی نژاد، رییس دولت نهم و دهم - چهارشنبه 23 فروردین - در حالی در دومین روز ثبت نام انتخابات ریاست جمهوری در وزارت کشور حاضر شد که تصور اولیه و عمومی همه ، حضور در کنار بقایی برای ثبت نام وی است . اگرچه پیش درآمد ثبت نام امروز در روز نشست خبری دیده شده بود . همان زمان که احمدی نژاد مدعی شد وزارت اطلاعات در سال 88 در دست وی نبوده است پیش درآمد قصیده ای بود که بیت الغزلش تلاش برای پوشیدن ردای اپوزوسیون در دور جدید انتخابات ریاست جمهوری بود. در نهایت هم در میان بهت یاران دیروز و منتقدان امروز برای کاندیداتوری ثبت نام کرد. برخلاف آنچه در 6 مهر سال گذشته توصیه رهبری برای عدم کاندیداتوری – که البته پشت بلندگو نیز مورد تاکید قرار گرفت – را مورد تبعیت اعلام کرد.

علاءالدین بروجردی، رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفت وگو با خبرنگار اعتدال در این خصوص می گوید: با توجه به نظر صریح رهبری این اقدام غیرقابل باور و یک خطای بزرگ ثبت شده در تاریخ ثبت نام کاندیداها است.

این نماینده اصولگرای مجلس دهم تاکید کرد: با توجه به نهی صریح صورت گرفته است، از اساس نباید ثبت نامی صورت می گرفت و همین اقدام برای رد صلاحیت وی کافی است./
پایان پیام

نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: