کد خبر: ۱۶۵۸۸۹
تعداد نظرات: ۲ نظر
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۱:۵۵
رییس جمهوری، «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» را مهم دانست و گفت: دولت در پایان امسال گزارش مفصلی از اقدامات انجام شده در طول سه سال و نیم گذشته برای اقتصاد مقاومتی ارائه خواهد کرد.
حجت الاسلام والمسلمین حسن روحانی روز دوشنبه در حاشیه دومین اجلاسیه پنجمین دوره مجلس خبرگان رهبری، افزود: در حوزه اقتصاد مقاومتی برای نمونه ما ابتدای سال اعلام کردیم که هفت هزار و 500 واحد نیمه فعال را با تسهیلات بانکی فعال خواهیم کرد اما امروز می توانیم به مردم بگوییم این هفت هزار و 500 به 22 هزار واحد تبدیل شد. 
وی با تاکید بر این که کار و حرکت خوبی آغاز شده است، ادامه داد: راه اقتصاد مقاومتی ادامه پیدا می کند، زیرا اقتصاد مقاومتی یک قدرت برای نظام است و همانطور که مقام معظم رهبری تاکید کردند ما باید قدرتهایمان را نمایان کنیم تا همگان بدانند ایران ما قدرتمند است.
رییس جمهوری همچنین مجلس خبرگان رهبری را یکی از ارکان بسیار مهم در نظام جمهوری اسلامی ایران دانست و گفت: گرچه کار اصلی این مجلس تعیین رهبری است اما اصل اجلاس خبرگان و این که خبرگان همیشه پای کار و آماده هستند، موجب اعتماد و امید مردم است.
روحانی با بیان اینکه اعضای خبرگان نمایندگان مردم هستند، گفت: در این اجلاس معمولا یکی از مباحث مهم کشور مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.

**خود آمریکایی ها به انتخاباتشان تردید داشتند
رییس جمهوری که با خبرگزاری صدا و سیما گفت و گو می کرد در پاسخ به سوالی درباره اظهارات مقامات آمریکایی مبنی بر آزاد نبودن انتخابات ریاست جمهوری گذشته ایران، گفت: انتخابات در ایران آزاد ، سالم ، رقابتی و دموکراتیک است و فکر می کنم آنانی که به انتخابات ایران انتقادی دارند باید نگاهی به انتخابات اخیر و مسایلی که خودشان داشتند، بیندازند.
روحانی افزود: انتخابات اخیر آمریکا مورد اعتراض دو طرف بود و خود رییس جمهوری فعلی امریکا هم قبل از انتخاب شدن در سلامت انتخابات تردید داشت؛ بنابراین آمریکایی ها باید به انتخابات خودشان بیشتر نگاه و آن را اصلاح کنند.
وی با بیان اینکه انتخابات در جمهوری اسلامی ایران با سازو کارهایی که دارد با حضور مردم برگزار می شود، گفت: وقتی 70 تا 73 درصد مردم در انتخابات پای صندوق های رای می آیند، معلوم است که مردم به این انتخابات اعتقاد دارند و شما می بینید که چگونه تا پایان زمان رای گیری صف های طولانی برای ریختن آرا به صندوق ها وجود دارد.
رییس جمهوری تصریح کرد: ما طبق قانون اساسی و قوانین جاری کشور سیستم اجرایی بسیار دقیقی داریم و سیستم نظارتی قوی شورای نگهبان، بر انتخابات ها نظارت می کند.
انتشار یافته: ۲
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۷
0
1
رییس جمهورتبلوریافته ازحماسه 24خرداد92 شما چرا دروغ میگویید اگر واقا انتخابات آزاداست محبوب قلوب ملت ایران وشخصیتی که طی 8سال بامدیریت صادقانه وخدمتگذاری صادق قلوب اکثریت امت رااحاطه نموده یعنی خاتمی قهرمان را تلاش کن بتواند کاندید شود آنوقت امت با بیش از35میلیون رای ایشان رابرای بارسوم انتخاب خواهندکرد تا مملکت را و بازنشستگان زیرخط فقر بزانو درآمده را نجات خواهدداد و.قتی نفرآخر خبرگان رهبری به ریاست خبرگان انتخاب میشود ازکدام انتخابات آزادصحبت میکنید آری برای ملت ایران انتخاب بین بد وبدتر آزاداست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۵/۱۲/۱۸
0
1
اگر طبق اظهار حقوقدان بزرگ ایران انتخابات آزاداست ورقابتی عنایت کن فرزند فاضل خمینی کبیر ومحبوب قلوب اکثریت ملت ایران بتواند کاندید شود وتشنگان قدرت وکسانیسکه ازنام خاتمی میترسند بگذارند کاندید شود آن موقع است که انتخابات آزاد ودقابتی نه انتخاباتی که انتخاب ملت بین وبد وبدترباشد کشتیبان نجات این کشورباوضعیت فاکت باراقتصادی فعلی خاتمی است که وحداقل 35میلیون رای دارد
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: