کد خبر: ۱۶۵۷۷۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۱
جلسه شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان عصر امروز (یکشنبه) با حضور اکثریت اعضا برگزار شد و در این نشست حجت الاسلام و المسلمین موسوی لاری نایب رئیس شورا گزارشی از نشست هیات رئیسه با دکتر حسن روحانی رئیس جمهوری ارائه کرد.
 نایب رئیس شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان در ارتباط با این دیدار گفت: در این نشست دغدغه های خود را با عنوان حامیان اصلی دولت با توجه به کمبودها و نقایص موجود در عملکرد اجزای بدنه دولت و مدیران سایر دستگاه ها ، اعلام داشتیم و ضرورت تعامل کلیه حامیان دولت جهت برگزاری انتخابات سالم و موثر اعلام کردیم.
به گزارش اعتدال از روابط عمومی شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان، موسوی لاری تصریح کرد: در این دیدار همچنین ضرورت رویکرد دکتر روحانی به شورای عالی به عنوان مرجع اصلی تصمیم گیر اصلاح طلبان در روند انتخابات را تشریح کردیم و وی نیز ضرورت تعامل همه احزاب و اشخاص حامی دولت با این شورا را در برگزاری انتخابات گوشزد کردند.
پس از گزارش دیدار هیات رئیسه شورای عالی با دکتر روحانی، کلیه اعضا شورا درباره ضرورت رعایت اصول اصلاح طلبی در روند فعالیت های دولت که سبد رای آن از این گفتمان تامین می شود، نظرات خود را ارائه کردند و مقرر شد پس از بررسی و برقراری تعامل های مکرر توجه به ضروریات مورد تاکید اعضا به اطلاع آقای دکتر روحانی رسانده شود و در جلسات بعد شورا درباره کاندیدای ریاست جمهوری تصمیم گیری شود.
در ادامه جلسه عصر امروز شورای عالی سیاستگذاری اصلاح طلبان دبیران کارگروه تدوین برنامه ها و سیاست ها گزارش برنامه های مدون در خصوص شوراها و مدیریت شهری را ارائه کردند و با توجه به این که کلیات برنامه ها برای کلیه اعضا ارسال شده بود کلیات برنامه ها مصوب شد.
همچنین دبیر کارگروه استان ها گزارش شورای اصلاح طلبان استان ها را ارائه کرد و مقرر شد، نشست مشترک هیات رئیسه شورای عالی اصلاح طلبان استان ها در روزهای پایانی اسفند در تهران برگزار شود.
در پایان این جلسه مقرر شد کلیه برنامه ها تدوین شده متناسب با مناطق شهری و استان ها به شورای اصلاح طلبان استان ها ارسال شود و استان ها نیز در صورت تمایل از برنامه ها و شاخص های طراحی شده استفاده کنند.

منبع : ایرنا 
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری