کد خبر: ۱۶۴۹۹۳
تاریخ انتشار: ۰۷ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۴:۰۴
سرمربی تیم‌ ‌ملی والیبال در محل تمرین تیم ملی امیدها حاضر شد.
 دومین دوره مسابقه های والیبال قهرمانی مردان زیر ۲۳ سال (امید) آسیا یازده تا نوزدهم اردیبهشت ماه سال ۹۶ به میزبانی جمهوری اسلامی ایران در شهر اردبیل برگزار می‌شود.

به‌ گزارش ‌اعتیاد به نقل از ایسنا، نخستین گروه دعوت شده به اردوی انتخابی تیم‌ ‌ملی زیر ۲۳ سال ایران امروز نخستین تمرین خود را از ساعت ۱۱ و ۳۰ دقیقه در سالن فدراسیون والیبال شروع کرد که ایگور کولاکوویچ ، سرمربی تیم‌ ‌ملی والیبال نیز میهمان ویژه‌ این تمرین بود.

سرمربی تیم‌ ‌ملی والیبال زیر ۲۳ سال ایران در ابتدای این تمرین در صحبت کوتاهی با بازیکنان، به اهمیت رقابت‌های زیر ۲۳ سال قهرمانی آسیا اشاره کرد و گفت‌: فرصت زیادی برای آماده سازی نداریم و باید بازیکنان با انگیزه و توان مضاعف تمرینات را پیگیری کنند.

خوان سیچلو با بیان این که در این رقابت‌ها ایران میزبان است، تصریح کرد: بهترین بازیکنان این رده سنی در تیم ایران حضور خواهند یافت تا علاوه بر کسب سهیمه رقابت‌های جهانی، انتظارات مردم از این رشته ورزشی را نیز پاسخگو باشند.

۲۰ بازیکن به مرحله نخست اردوی انتخابی تیم‌ ‌ملی زیر ۲۳ سال دعوت شدند و ۲۱ بازیکن دیگر نیز در سه مرحله به آنان ‌اضافه  خواهند شد تا از بین آنان نفرات برتر انتخاب و به اردوی بعدی دعوت شوند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری