کد خبر: ۱۶۳۸۰۸
تعداد نظرات: ۳ نظر
تاریخ انتشار: ۲۵ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۳۶
مدتی بود که که وقتی به بخش‌های مختلف خبری تلویزیون نگاه می‌انداختیم رد و نشانی از رضا حسین‌زاده، گوینده خبر با سابقه نمی‌دیدیم تا این‌که چندی پیش خبر وخامت حال او و بستری‌شدن این گوینده در بیمارستان منتشر شد. علت غیبتش در بخش اخبار تلویزیون را که جویا شدیم هر کسی دلیلی را برای آن آورد؛ عده‌ای کسالت و بیماری عده‌ای بازنشستگی و… اما خودش به‌هیچ‌وجه زیر بار برچسب بازنشستگی نمی‌رود .
او می گوید به‌دلیل ساختار سیاسی که این شغل دارد متاسفانه محدودیت‌هایی را به‌وجود می‌آورد.من به‌مدت دو سال درگیر داستان‌هایی شدم و چند ماهی است بدون هیچ دلیلی از کار معلق شده‌ام. من برای دوری از سیاه‌نمایی مورد نظر و تاکید مقام معظم رهبری سکوت محض کردم تا خدایی نکرده آب به آسیاب دشمن ریخته نشود و شبکه‌های ماهواره‌ای از حرف‌هایم سوءبرداشت نکنند. من خودم را سرباز این نظام و افسر جنگ نرم آن می‌دانم و تنها در خواستم این است که با ریاست‌ سازمان دکتر علی‌عسگری ملاقات کنم و حرف‌هایم را فقط و فقط به خودشان بزنم چراکه «گوش نامحرم نباشد جای پیغام سروش…» از وی می‌خواهم به تنها نامه من که روی میزشان است رسیدگی کنند.

حسین زاده می گوید  من قرارداد همکاری تا پایان امسال را نیز داشتم اما بدون هیچ دلیلی از کار معلق شدم.

به گزارش اعتدال به نقل از 24 آنلاین ، او می افزاید:من اصلا عنوان بازنشستگی را قبول نمی‌کنم و آن را به‌شدت تکذیب کرده و به آن اعتراض دارم. به عقیده من بازنشستگی برچسبی است برای کم‌رنگ نشان‌دادن زشتی خانه‌نشینی یک خبرخوان که یک سیاستمدار است. اگر در تاریخچه خبر صداوسیما نگاه کنید هیچ گوینده‌ای در ۴٨ سالگی بازنشسته نشده است. مگر برای وکلای مجلس و یا یک سیاستمدار بازنشستگی معنا دارد؟ تا کی آزمون و خطا؟ ١٨ ساله بودم که وارد‌سازمان صداوسیما شدم و سی سال است که در این حوزه فعالیت می‌کنم و درست در زمانی که یک گوینده به پختگی و اوج بلوغ رسانه‌ای رسیده و برند شده است که حالا می‌توان از تجربیات او بهترین استفاده را کرد کنار گذاشته می‌شود.
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۵ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
2
1
شما لطفا دایه مهربان تر از مادر نشو جناب اعتدال سفارت سوئد!!!به گندهای که هر روز برپا میشه توجه کنی بهتره
مظلومی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
3
1
انشا ا.. مشکل مرتفع شود
ابراهیم ویسی
|
-
|
۰۸:۲۸ - ۱۳۹۵/۱۱/۲۶
2
2
جالبه!!! 30 سال خدمت کردین اونوقت نمیخواین جاتون رو به یه جوان جویای کار هنرمند تر بدین...
من تعجب میکنم از بعضیا که فقط فکر خودشونن و صلاح همه چی رو به خودشون ارتباط میدن.
جناب آقای حسین زاده ما خیلی شمارو دوس داریم اما خواهشا عرصه رو بعد از 30 سال شما و امثال شما خالی کنین تا اونائی که 2 این عرصه هنری دارن فرصت عرض اندام داشته باشن... سپاس
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: