کد خبر: ۱۶۲۷۱۴
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۲
بازیکن مونته نگرویی تیم والیبال بانک سرمایه از علاقه‌اش برای سرمربیگری هم وطنش در تیم ملی ایران خبر داد.
ووین چاچیچ درباره صدرنشینی بانک سرمایه در دور مقدماتی لیگ برتر والیبال، اظهار کرد: اگر بخواهیم نیم فصل دوم را با نیم فصل اول مقایسه کنیم باید بگویم که برخلاف ابتدای کار که ما خیلی خوب نبودیم اما در ادامه خیلی خوب کار کردیم و توانستیم با صدرنشینی به مرحله پلی آف لیگ برتر برسیم.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا ، چاچیچ ادامه‌ داد: در هفته های گذشته خیلی خوب تمرین کردیم و فکر می کنم در پلی‌آف شرایط بهتری هم داشته باشیم.

بازیکن تیم والیبال بانک سرمایه درباره شرایط لیگ برتر والیبال ایران گفت‌: من همیشه گفته‌ام که لیگ ایران جزو بهترین لیگ های ایران است و تیم ها بسیار قدرتمند عمل می‌کنند. در بازی‌ها من دیده‌ام که حتی برای بردن تیم‌های پایین جدول باید تلاش زیادی انجام بدهی و به راحتی نمی‌توان برنده بازی بود. برای بردن واقعا باید بهترین بود.

او درباره حضور هم وطنش کولاکوویچ برای نشستن روی نیمکت تیم ملی والیبال ایران گفت‌: از میان استویچف و کولاکوویچ من قطعا دوست دارم هم وطنم ایگور کولاکوویچ سرمربی  ایران شود.

چاچیچ درباره حضور دائمی همسرش "آندره" در سالن برگزاری بازی‌های بانک سرمایه گفت‌: حضور او تاثیر زیادی روی بازی‌های من داشته است. این که شخصی از اعضای خانواده به خصوص کسی که عاشقش هستی در کنارت باشد، تاثیر زیادی بر روی عملکردت دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری