کد خبر: ۱۶۱۲۵۸
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷
نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی گفت: یکی از تابلوهای تبلیغاتی که جناح مخالف دولت آن را بالا برده است این است که دولت را در نزد مردم ناکارآمد جلوه دهد و نتیجه بگیرند که در کل اصلاح طلبی شکست خورده است.
 حیدرعلی عابدی  در نشست هم اندیشی اصلاح طلبان اصفهان، اظهار کرد: امیدوارم در راه پرشور انتخابات که در پیش داریم همچون گذشته با انرژی حرکت کنیم. مسیر خوب و امیدوار کننده ای در پیش داریم و پویایی در مسیر انتخابات آینده نیاز به انرژی مضاعف دارد که خوشبختانه این انرژی را در جوانان و بزرگان اصلاح طلب سراغ داریم.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا،وی افزود: از زمانی که فعالیت مجلس آغاز شد فراکسیون امید جلسات مستمری برگزار کرده است. یکی از اهدافی که فراکسیون امید دنبال می کند تعامل و گفت‌وگو است تا فضای دو قطبی در مجلس را به فضای آرامش سوق دهد. 

این عضو کمیسون بهداشت و درمان مجلس با بیان اینکه رای مجلس در تصویب لوایح کاملا تخصصی است، گفت: این مجلس در تصویب لوایح به جریان های سیاسی بها نمی دهد و فقط به فکر منافع مردم است.

عابدی تصریح کرد: با تمام پتانسیلی که داریم به دنبال حرکت در مسیر اصلاح طلبانه هستیم، اما متاسفانه فضای تبلیغاتی در سطح کشور چندان سالم نیست. اما خوشبختانه مردم آگاهند و مسائل را به خوبی می دانند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس افزود: یکی از تابلوهای تبلیغاتی که جناح مخالف دولت آن را بالا برده است این است که دولت را در نزد مردم ناکارآمد جلوه دهد و نتیجه بگیرند که در کل اصلاح طلبی شکست خورده است.

وی ادامه داد: در فضای پس از تحریم، حرکت های خوبی را دولت تدبیر و امید انجام داده است به طوری که وقتی جناح مخالف در برابر آمار رشد اقتصادی در کشور قرار می گیرد دولت را متهم به دروغ گویی می کند.

عابدی با بیان اینکه یکی دیگر از حربه های رقبا این است که دولت را فاسد جلوه دهند گفت: به خصوص در بحث حقوق های نجومی بسیار سعی کردند دولت را متهم به فساد کنند. وقتی رییس دیوان محاسبات که هیچ ارتباط سازمانی با دولت ندارد و منصوب قوه مقننه است در تلویزیون اعلام می کند که مجموع حقوق های نجومی 22 میلیارد تومان بوده است که به تدریج این مبلغ را به بیت المال برگردانده اند باز هم می بینیم که رقبای دولت این سخنان را هم قبول ندارند.

نماینده مردم اصفهان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: یکی دیگر از ابزارهایی که جناح مخالف در تخریب دولت از آن بهره می گیرد این است که بگویند برجام هیچ سودی برای کشور نداشته است. آن ها به این نکته توجه نمی کنند که بسیاری از قطعنامه هایی که بعد از جنگ جهانی دوم علیه ژاپن وضع شد، هنوز لغو نشده است. خوشبختانه با تلاش محمد جواد ظریف و رهنمودهای مقام معظم رهبری، 7 قطعنامه در شورای امنیت سازمان ملل که  علیه ایران وضع شده بود لغو شد. منتها قرار نیست این موفقیت ها دیده شود.

وی گفت: با وحدتی که میان اصلاح طلبان است امیدواریم باز هم خدمات شایسته ای را به کشور داشته باشیم و بتوانیم با ارائه کارنامه درخشان به مردم و تلاش بهتر رونق اقتصادی را برای ایران اسلامی به ارمغان آوریم
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۳۹۵/۱۰/۱۷
0
0
هردو گروه چنگی به دل نمیزنند و با توجه باینکه نصیحتهای رهبر انقلاب را هم مورد احتران نگذاشته اند و نمیگذارند باید مردم یکپارچه انها را کنار زده و به حساب و کتاب و اموال انها هم شتابان رسیدگی کنند 111
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی: