کد خبر: ۱۶۰۲۷۷
تاریخ انتشار: ۲۸ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۴۵
بانك صادرات ايران ضمن تبريك ولادت با سعادت حضرت رسول اكرم (ص) و امام جعفر صادق (ع) با صدور اطلاعيه شماره ٩ در خصوص سپرده گذاران تعاوني منحله ميزان، تعيين تكليف سپرده ها تا مبلغ ٧٠٠ ميليون ريال را از اول دي ماه آغاز مي كند.
در اطلاعيه جديد اين بانك خطاب به سپرده گذاران تعاوني منحله ميزان آمده است: بحمدا.. با تلاش بي وقفه و شبانه روزي كليه دست اندركاران تاكنون وجوه مربوط به اكثريت سپرده گذاران در بانك صادرات ايران واريز و موفق به دريافت سپرده خود شده اند .
به گزارش اعتدال، با عنايت به رهنمود‌هاي استاندار محترم خراسان رضوي ، نظارت دولت و رياست كل بانك مركزي و بر اساس تدابير اتخاذ شده در هيات مديره بانك ، اگرچه ارزيابي و انتقال دارايي هاي ثابت و اعتباري تعاوني منحله ميزان به طور كامل انجام نشده و با مشكلات و موانع زيادي روبرو بوده و به كندي صورت مي گيرد ، معذالك به منظور مساعدت به سپرده گذاران مقرر شد وجه سپرده هاي تا مبلغ 700 ميليون ريال پرداخت گردد كه مراتب از روز چهارشنبه مورخ 1/10/95 به شرح جدول آتي اجرائي خواهد شد.
بنابراين سپرده گذاران محترم بر اساس آخرين شماره كد ملي به شرح ذيل و با در دست داشتن اسناد و مداركي كه دلالت بر سپرده گذار بودن ايشان در تعاوني متحله ميزان دارد و مورد تائيد هيات محترم تصفيه مذكور ميباشد و قبلا در بانك صادرات ايران افتتاح حساب نموده اند ، مي توانند به شعب اين بانك مراجعه و وجه سپرده خود را دريافت نموده و يا بعنوان سپرده گذار در بانك صادرات ايران باقي بمانند كه در اين صورت از شرايط مناسب ايجاد شده برخوردار خواهند شد .
اميد است با اهتمام ، همكاري و مساعدت همه دستگاه هاي اجرايي ، در چارچوب تفاهم نامه في ما بين اين بانك و بانك مركزي و هيئت تصفيه تعاوني منحله ميزان ، فرآيند ارزيابي و انتقال دارايي ها به بانك صادرات ايران سرعت و شتاب بيشتري گرفته تا امكان تعيين تكليف ساير سپرده ها فراهم گردد . 

اطلاعيه شماره 9 بانك صادرات در خصوص تعاوني ميزان
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری