کد خبر: ۱۶۰۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
سياوش زراعتي مدير عامل بانك صادرات ايران در پيامي فرارسيدن هفته وحدت، سالروز ولادت با سعادت حضرت محمد مصطفي (ص) و امام جعفر صادق(ع) را به عموم هموطنان تبريك گفت.
در بخشي از پيام مدير عامل اين بانك آمده است: فرارسیدن سالروز میلاد مسعود مبشر خرد و مبلغ مهربانی و تجلی لطف بی کران خالق بر مخلوق به مصداق"لولاک لما خلقت الافلاک" را که  به یمن آن روح وحدت و اخوت در بین مسلمانان دمیده می شود ، به عموم هموطنان، به ویژه ذینفعان محترم در خانواده بزرگ بانک صادرات ایران صمیمانه تبریک عرض می کنم. تمسک به سیره الهی و الهام از سلوک آسمانی آن گنجینه بی زوال حکمت و هدایت، نیاز اساسی امت اسلامی است  که برغم همه ناملایمات و فراز و نشیب ها باید در این مسیر گام برداشت.
به گزارش اعتدال، زراعتي در ادامه پيام خود مي افزايد: تقارن میلاد آخرین پیام آور الهی با ولادت امام  صادق(ع)مؤسس مذهب جعفری، تبلور جاودانگی عشق خالق بر بوم هستی و مایه مسرت امت محمدی و ذریه علوی است ، با اغتنام از این مناسبت  خجسته پی، آرزومندم که به تأسی از پیامبر رحمت و امام همام، مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران برای اعتلای بیش از پیش نام و آوازه این بانک در عرصه ملی و بین المللی با جدیت و تلاشی مضاعف  اقدام کنند.
وي همچنين با بيان رسالت مهمي كه بر دوش بانك گذاشته شده است، تاكيد كرد: قوام و دوام اقتصاد میهن اسلامی مان ایران عزیز، رسالتی است که همه ما همواره  اعتقاد راسخی به آن داشته و اهتمام ویژه خویش را مصروف تعالی هر چه بیشتر آن می کنیم.
زراعتي در پايان يادآور شد: امید است ، خدای منان برهمه منت نهد تا  با خوشه چینی از خرمن باغ معرفت، اخلاق، عزت و کرامت این اسوه های بی بدیل،بتوانیم در این راه سترگ  گام برداریم.  
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری