کد خبر: ۱۶۰۱۱۱
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۵ - ۱۲:۰۰
گزارش عملکرد دستگاههاي خودپرداز بانک صادرات ایران طی آبان ماه بیانگر٩٦ درصد خدمات دهی موفق و مطلوب به هموطنان است.
 بانک صادرات به منظور ارائه خدمات مطلوب و متنوع به هموطنان در اقصی نقاط کشور، نسبت به نصب و راه اندازي ٥هزار و ٣٣ دستگاه خودپرداز اقدام کرده است. بانک ياد شده  برای افزايش رضايت مندي مشتريان، ضمن پایش و رصد عملکرد اين دستگاه ها به صورت متمرکز و مستمر، ارتقاء كمي و كيفي عملکرد آنها را دستور كار قرار داده و با طراحی و عملیاتی کردن خدمات متنوع امکان دسترسی بیشتر مشتریان به خدمات سريع و آسان را فراهم ساخته است.

به گزارش اعتدال، این بانک ١٢ درصد از دستگاههاي خودپرداز كل كشور را داراست كه از اين تعداد ٩٢١ دستگاه در تهران و ٤هزار و ١١٢ دستگاه را در استانها نصب و راه اندازی كرده است که علاوه بر ارائه خدمات به مشتریان بانک به دارندگان کارت بانکها عضو شتاب نیز خدمات دهی دارند. 

اين گزارش حاکی از انجام روزانه به طور متوسط ٤٠٣ تراکنش به ازای هر دستگاه بوده و در مجموع  هر روز بیش از ٢ میلیون تراکنش موفق انجام می شود.

این گزارش مي افزايد: بانک صادرات ايران در راستای پاسخگویی به نیاز مشتریان علاوه بر خدماتی همچون: دریافت و پرداخت وجوه، اعلام مانده خرید شارژ ، انتقال وجه ، پرداخت اقساط و.... امکان اعلام مفقودی کارت، پرداخت وجه بدون کارت و واريز وجوه به حساب موسسات عام المنفعه و خيريه نظیر: موسسه حمايت از كودكان سرطاني(محك)، ستاد بازسازی عتبات عالیات، کمیته امداد امام خمینی(ره) و آستانه مقدسه حضرت فاطمه معصومه(س) را نیز عملیاتی کرده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری