كد مطلب: 15853
تاريخ انتشار: 12 آبان 1390 ساعت 14:11

معاون مهندسی سایپا خبر داد

استاندارد یورو4 برای تمامی خودروهای سواری سایپا از سال آینده

عاون مهندسی گروه خودروسازی سایپا از افزایش کیفیت محصولات تولیدی این گروه تا سطح استاندارد یورو4 از ابتدای سال آینده خبر داد و گفت: با ارتقای کیفیت محصولات تولیدی برنامه ریزی برای ایجاد خطوط تولید جدید در بازارهای صادراتی صورت خواهد گرفت.

اعتدال: مرتضی شفیعی اظهار داشت: ارتقا کیفیت محصولات صادراتی، ارائه محصولات جدید و ایجاد سایت های تولید خودرو در بازارهای هدف و تلاش جهت تطبیق محصولات تولیدی سایپا با ویژگی های بازارهای هدف از قبیل تطابق با استانداردها از جمله مهم ترین فعالیت های در دست اقدام است.


وی افزود: ایجاد تغییرات مهندسی با هدف قیمت گذاری مناسب و تجهیز محصولات تولیدی با آپشن های مورد نظر نیز از جمله فعالیت های مهندسی سایپا است.


وی طراحی خط تولید و ساخت و نصب در محل، استقرار محصول، آموزش پرسنل محلی و به کیفیت رسانی محصولات تولیدی را از دیگر اقدامات مهندسی سایپا ذکر کرد و افزود: پس از ایجاد خطوط تولید در کشورهای عراق، سوریه و ونزوئلا خط تولید خودروی سایپا در کشور سودان نیز آغاز به کار کرد که نشان دهنده عزم جدی مدیریت ارشد گروه خودروسازی سایپا برای گسترش بازارهای صادراتی دارد.


شفیعی تصریح کرد: با برنامه ریزی های انجام شده برای ایجاد خطوط تولید جدید در بازارهای صادراتی و مطالعات در خصوص سودده بودن و توجیه پذیری آن، با سرمایه گذاری سهامداران بومی و دولت های خارجی و کسب مجوزهای لازم از سوی هیات مدیره گروه خودروسازی سایپا این کار انجام خواهد شد.


وی با اشاره به برنامه های جدید گروه خودروسازی سایپا برای ارتقا کیفی محصولات تولیدی خود اظهار داشت: از ابتدای سال آینده تمامی خودروهای سواری تولید گروه خودروسازی سایپا با استانداردهای یورو4 روانه بازارهای داخلی و خارجی خواهند شد.


وی خاطرنشان کرد: از ابتدای زمستان سال جاری محصولات تولید پلت فرم X100 با آپشن کیسه هوا در بازارهای داخلی و خارجی و از ابتدای سال آینده در کشورهایی که استانداردهای سخت گیرانه دارند خودروی تیبا با استاندارد  یورو4 عرضه خواهد شد.


معاون مهندسی گروه خودروسازی سایپا در خاتمه بیان کرد: با ورود خودروی تیبا به سبد صادراتی گروه خودروسازی سایپا، قطعاً روند سودآوری فعلی صادرات این گروه رو به رشد خواهد بود.

منبع:  سایپانیوز


ارسال نظر

نام و نام خانوادگی:
پست الکترونیکی :
وب سایت:
* متن نظر: