کد خبر: ۱۵۴۴۹۹
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۵ - ۰۹:۴۴
کارشناس فوتبال کشورمان معتقد است که رضاییان یکی از مدرن‌ترین بازیکنان ایران است.
کارشناس فوتبال کشورمان معتقد است که رضاییان یکی از مدرن‌ترین بازیکنان ایران است.

جلال چراغپور، کارشناس و پیشکسوت فوتبال کشور در گفت‌گو با ایلنا، این چهار جنبه را در خصوص بازگشت رضاییان مورد توجه می‌داند. متن آن‌را در ادامه می‌خوانید.

رامین رضاییان؛ پدیده و مدرن

این بازیکن نسبت به سایر هم پست‌هایش بسیار مدرن‌تر فوتبال بازی می‌کند البته سبک بازی او با خسرو حیدری متفاوت است و قابل قیاس نیستند. او بازی‌های خوبی برای تیم ملی و پرسپولیس انجام داده است. کی‌روش هم به او بسیار علاقه دارد. رامین یکی از پدیده‌های تولید شده در فوتبال ما است.

بازیکنان به منزله سرباز برای سرمربی هستند

وقتی یک مربی به یک بازیکن بها می‌دهد و به او شانس می‌دهد تا خود را اثبات کند اما این بازیکن در شرایطی که باید در خدمت مربی باشد از تیم جدا می‌شود باعث دلخوری مربی می‌شود. بازیکنان مثل سرباز برای مربی هستند و باید در خدمت او باشند. کار رامین باعث دل شکستگی برانکو شد و این مربی دیگر رضاییان را نمی‌پسندد.

افرادی که فشار وارد می‌کنند حد خود را بدانند

گروه‌های فشار در پرسپولیس خواسته یا نا‌خواسته در مورد ماندن یا رفتن رضاییان حاشیه ‌سازی کرده‌اند. این حاشیه‌ها ممکن است ناآگاهانه باشد اما به هر حال در کار کادرفنی دخالت می‌کنند. باید حد و حدود خود را رعایت کنند و مطیع تصمیم کادرفنی باشند.

آیا رضاییان ارزش‌های خود را زیر سوال نمی‌برد؟

اصراری که رامین رضاییان برای بازگشت به پرسپولیس دارد به نوعی سعی دارد خود را به برانکو تحمیل کند. آن هم در شرایطی که این مربی در اوج قدرت است. هم خوب بازی می‌کند و هم نتیجه می‌گیرد. تحت این شرایط احتمال این هست که اگر این بازیکن را تحت فشار بپذیرد، از او بازی نگیرد و رضاییان را نیمکت‌نشین کند. آیا رضاییان احساس خطر نمی‌کند که کنار گذاشته شود؟

بازگشت رضاییان بیش از همه به ضرر خودش است

بهترین کاری که رامین رضاییان می‌تواند انجام دهد این است که یک نیم فصل یا یک فصل به طور قرضی به تیم دیگری برود تا این حاشیه‌ها و شرایط بگذرد و وقتی شرایط به حالت عادی برگشت به پرسپولیس برود. او باید موقتا از تیم جدا باشد تا آرامش به او و پرسپولیس برگردد. بازگشت رضاییان بیش از همه به ضرر خودش است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری