کد خبر: ۱۵۲۹۱۴
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۴
نمایش فوق‌العاده‌ای داشتیم. هیچ کس هنوز باورش نمی‌شود که ما این کار را انجام داده‌ایم اما اجازه ندادند شمشیرباز ایران به حقش برسد.
سرمربی تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران با ابراز ناراحتی از چهارمی عابدینی گفت: نمایش فوق‌العاده‌ای داشتیم. هیچ کس هنوز باورش نمی‌شود که ما این کار را انجام داده‌ایم اما اجازه ندادند شمشیرباز ایران به حقش برسد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، پیمان فخری بعد از عنوان چهارمی مجتبی عابدینی در حالی که اشک می‌ریخت و از نرسیدن او به مدال ناراحت بود، گفت: نمی‌دانم شما شمشیربازانی که در این بازی‌ها حاضر بودند را می‌شناسید یا نه. همه آن‌ها با کوله‌باری از مدال در این رقابت‌ها حاضر بودند.

او ادامه داد: داوران تا جایی که می‌توانستند امتیازهای عابدینی را به او ندادند. در بازی برابر آمریکا و کره چند ضربه عابدینی ثبت نشد.

او در پایان گفت: نمایش عابدینی فوق‌العاده بود و هیچ کس هنوز باورش نمی‌شود که ما این کار را انجام داده‌ایم.

فخری: عابدینی در حضور شمشیربازانی تا نیمه نهایی و رده بندی بالا آمد که هر کدام از حریفانش یک سبد مدال جهانی و المپیکی دارند، عابدینی فوق العاده خوب عمل کرد امابه او اجازه ندادند به حقش که مدال بود، برسد. در دیدار نیمه نهایی و رده بندی، امتیاز خیلی از ضربه ها را از او گرفتند. هر کاری از دستشان بر می آمد، انجام دادند تا عابدینی به مدال نرسد. دیدار نیمه نهایی مقابل هومر آمریکایی و جریانی که این بازی داشت، عابدینی را به لحاظ روحی خراب کرد و گرنه ما برای مدال طلا آمده بودیم. یک سال استبرای مدال المپیک از زن و بچه ام گذشته ام اما نگذاشتند به آن برسیم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری