کد خبر: ۱۴۶۲۵۲
تاریخ انتشار: ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۲
در مراسمي كه شامگاه جمعه در هتل سيمرغ برگزار شد از سيستم رزرواسيون اينترنتي hali.ir با حضور هنرمندان ، نمايندگان شركت هاي هواپيمايي و مديران شركت ها رونمايي گرديد.
در مراسمي كه شامگاه جمعه در هتل سيمرغ برگزار شد از سيستم رزرواسيون اينترنتي hali.ir با حضور هنرمندان ، نمايندگان شركت هاي هواپيمايي و مديران شركت ها رونمايي گرديد.

سيستمي كه نزديك به ٩ ماه به صورت آزمايشي فعال بوده و با استقبال عمومي مواجه شده است و با حضور مهربانو كتايون رياحي و هنرمند فرزانه ميترا حجار از آن رونمايي شد .

در ابتداي برنامه مجري برنامه محمود شهرياري ويژگيهاي اين سيستم را امكان صدور كامل بليط ٩٠٠ شركت هواپيمايي داخلي و خارجي و ٥٠ هزار هتل از هر نقطه ايران يا دنيا به هر نقطه ايران يا دنيا  بصورت اينترنتي برشمرد.

سيستمي كه در حال حاضر روزانه ٧٠٠٠ كاربر از آن بازديد مي كنند و محصول ١٧ سال تجربه مي باشد .

در اين مراسم مهربانو كتايون رياحي ضمن اشاره به استعداد و هوش جوانان ایرانی ؛ از آقای مهدي عبدلي به عنوان یکی از جوانان موفق در حوزه کسب و کار های نوین یاد کرد. 

رونمايي از سيستم رزرواسيون اينترنتي هالی براي مسافران

در این مراسم کلیپی از فعالیت کتایون ریاحی مدیر عامل و بنیانگذار بنیاد نیکوکاری کمک (کیش مهر کتایون)  با مضمون كمك به کودکان ناشنوا و نيازمند كاشت حلزوني گوش پخش شد.  

 کتایون ریاحی بعد از پخش این کلیپ گفت: خوشحالم که در جمع شما و کنار شما هستم. خدا را شاکرم که در بنیاد کمک کار بسیار زیبایی را انجام می دهیم هر بار که این کاشت حلزونی صورت می گیرد مانند معجزه ای روی زمین می درخشد چرا که این نمونه بچه ها می توانند به زندگی عادی خود برسند و از لذت های زندگی بهره مند شوند. از طرفی اگر چنین معضلاتی را از بین ببریم توانسته ایم جامعه را به سوی سلامتی بیشتر سوق دهیم.

وي همگان را به كمك به اين كودكان از طريق مراجعه به صفحه اينستاگرام كمك به آدرس KomakCharityFoundation و وب سايت كمك به آدرس www.KomakCharity.com فرا خواند.

در ادامه لوح يادبودي به پاس سالها تلاش هنري و فعاليت نيكوكارانه از سوي پايه گذار سيستم hali.ir به وي اهدا گرديد كه متن آن را محمود شهرياري قرائت نمود.

میترا حجار از دیگر بازیگران سینما روی صحنه آمد و گفت: امیدوارم مردم ایران به سفرهای زیادی بروند چرا که هیچ چیزی جز سفر کردن روحیه انسان را شاداب نمی کند و بسیار سودمند خواهد بود.

 وی افزود: در ادامه صحبت های استادم یعنی خانم ریاحی باید گفت لذت شنیدن را تصور کنیم و موظفیم این لذت را به بچه های معلول این بخش اهدا کنیم. من به شخصه برای خودم مرزی گذاشته ام که حداقل سالانه به یکی از این کودکان کمک کنم امیدوارم در این راه خدا مرا یاری کند.  

این بازیگر که از فعالان محیط زیست است در این باره اظهار داشت: محیط زیست ایران در خطر بسیار جدی قرار دارد و سیلاب لرستان که به تازگی راه افتاد نمونه ای از آن بود. این سیلاب آثار باستانی ما را نابود می کند و همه این ها نجات گرمایش زمین است که خطری بسیار جدی برای ما خواهد بود. هر کدام از ما در نگه داشتن دمای فعلی مسئولیم و باید از طریق مختلف در این راستا برای جلوگیری از پیشرفت بیشتر دست به کار شویم.

 در ادامه توران فرزادفر رئيس هيئت مديره شركت مسافرتي هالي و محمدتقي عبدلي مديرعامل شركت كه هر دو از كارمندان ٣٠ سال گذشته ايران اير بودند به ارائه گزارش عملكرد خود پرداختند و از پرسنل و تيم پشتيباني هالي تقدير به عمل آوردند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری