کد خبر: ۱۴۲۷۳۴
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۹
رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) با یادآوری دیدار نوروزی دولتمردان با مقام معظم رهبری، ماجرای درخواست عیدی مسئولان کشور از معظم له و پاسخ ایشان را روایت کرد.

پرویز فتاح در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری دیدار نوروزی دولتمردان با مقام معظم رهبری، گفت: در دیدار نوروزی با مقام معظم رهبری، اعضای دولت و از جمله خانم‌ها از معظم له درخواست عیدی کردند که نهایتا ایشان فرمودند به هر کدام از مهمانان هزار تومان عیدی داده شود.

وی ادامه داد: مهمانان در واکنش به عیدی مقام معظم رهبری با خنده گفتند که آقا فقط هزار تومان؟! که رهبری در واکنش با لبخندی فرمودند: مبلغ هزار تومان خوب است زیرا زمانی 10 تومان عیدی به مهمانان می دادم.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) یادآور شد: دراین دیدار نوروزی رهبر معظم انقلاب بر حل مشکلات مردم تاکید بسیار کردند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مقام معظم رهبری در دیدار نوروزی با جمعی از مسئولان کشور تاکید کردند: بنده از هر اقدامی که چه دولت، چه مجلس شورای اسلامی درجهت منافع مردم و گشایش امور مردم انجام بدهند، جدّاً دفاع و از آن حمایت می‌کنم.

ایشان افزودند: مهم این است که انسان احساس کند کاری دارد انجام می‌گیرد که برای منافع ملّی مفید و لازم است؛ اگر بنده در مورد هر موضوعی -چه آنچه مربوط به قوّه‌ی مجریّه است، چه آنچه مربوط به قوّه‌ی مقنّنه است، همچنین قوّه‌ی قضائیّه- احساس کنم کاری دارد انجام می‌گیرد که در خدمت مردم و برای مردم است، جدّاً دفاع خواهم کرد؛ از همه‌ی نیرو و توانی که در این بنده‌ی ناچیز وجود دارد استفاده خواهم کرد برای حمایت از این کاری که به نفع مردم و برای رفع مشکلات مردم است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری