کد خبر: ۱۴۲۱۷۲
تاریخ انتشار: ۱۷ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۲:۲۸
سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در دیدار نوروزی روسای سران سه قوه از همدلی و همکاری سه قوه در حمایت از محرومان و نیازمندان جامعه تقدیر کرد.
 سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در دیدار نوروزی روسای سران سه قوه از همدلی و همکاری سه قوه در حمایت از محرومان و نیازمندان جامعه تقدیر کرد.

به گزارش سایت خبری کمیته امداد، مهندس سید پرویز فتاح درایام نوروز با رئیس جمهوری، رئیس قوه قضائیه و رئیس مجلس شورای اسلامی دیدارهای صمیمانه و جداگانه ای داشت که ضمن تبریک سال نو ابراز امیدواری کرد در سال جدید همانند سال گذشته با همدلی دولت و ملت و همراهی مسئولان نظام شاهد حمایت بیش از پیش محرومان و جامعه هدف کمیته امداد باشیم.

براساس این گزارش، رئیس کمیته امداد دردیدار با دکترعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی  ضمن ارائه گزارشی ازاین نهاد حمایتی خواستارتداوم حمایت های مجلس از کمیته امداد در سال جاری شد.دکتر علی لاریجانی نیز ابراز امیدواری کرد، همچون گذشته تعامل سازنده مجلس شورای اسلامی و کمیته امداد تداوم خواهد داشت.

رئیس جمهور در دیدارهای نوروزی خود با جمعی از کارگزاران قوا و مدیران دستگاه ها دیدار کرد که مهندس سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد نیزدر این دیدارحضور داشتند.

همچنین سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد در دیدارهای نوروزی خود در دفتررئیس قوه قضائیه حضوریافت و برلزوم همکاری و حمایت بیشتر از جامعه هدف تحت حمایت کمیته امداد تاکید کرد.

شایسته ذکر است، رئیس کمیته امداد در ادامه با آیت الله  احمدجنتی دبیر شورای نگهبان و اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهوری  نیزدیدار و گفت و گو کرد. سید پرویز فتاح در دیدار با معاون اول رئیس جمهوری از حمایت های دولت و تخصیص اعتبارت در زمینه های مختلف در جهت فقرزدایی  و توانمندسازی نیازمندان جامعه تقدیر و تشکر کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری