کد خبر: ۱۴۰۲۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۷:۰۵
مراسم تودیع علی الهیاری ومعارفه محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد استان فارس با حضور مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان دفترمرکزی در این استان برگزار شد.
مراسم تودیع علی الهیاری ومعارفه محمد بذرافشان مدیرکل کمیته امداد استان فارس با حضور مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان دفترمرکزی در این استان برگزار شد.

به گزارش اعتدال، مهندس سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد در این مراسم با بیان اینکه امدادگران باید همه تلاش خود را در مسیر خدمت به محرومان و در راه رسیدگی به امور نیازمندان هزینه کنند، گفت: هیچ خدمتی بالاتر از خدمت به محرومان نیست؛ چراکه نیازمندان دستان خداوند برروی زمین هستند. عزت امداگران از وجود ولی نعمتان و محرومان جامعه است.

وی با تاکید براینکه هدف اصلی ما خدمت به نیازمندان و محرومان است و نباید این امر مهم مورد غفلت قرار گیرد چراکه بی توجهی و غفلت از محرومان پذیرفته نیست، افزود: رسیدگی به امور نیازمندان نیاز به تدبیر و درایت کافی دارد که باید با حفظ کرامت انسانی و اعتماد به نفس همراه باشد.

فتاح با بیان احادیث و روایاتی درخصوص  دلایل غفلت از محرومان ، کمک و همیاری به مستضعفان جامعه تاکید کرد: فرهنگ همیاری و کمک به افراد نیازمند باید بیش از پیش در جامعه ترویج یابد و در راستای ریشه کن کردن فقر به عنوان معضلی بزرگ در جامعه همت کنیم.

رئیس کمیته امداد با اشاره به اینکه عملکرد کمیته امداد استان فارس قابل قبول است و این تغییرات را نباید دلیلی بر ضعف مدیریتی دانست و گفت: این استان ظرفیت های مناسبی برای سرمایه گذاری دارد لذا باید از این پتانسیل در راستای توانمندسازی جامعه تحت حمایت و نیازمندان استفاده بهینه شود. به طورقطع درعرصه اقتصادی و مبارزه با فقر همه توان خود را به کار خواهیم گرفت که در این مسیر دولت و مجلس شورا ی اسلامی نیز با ما همراه خواهد بود.

مهندس سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد ، محمد بذرافشان را به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد استان فارس معرفی و از خدمات علی الهیاری مدیر کل پیشین این نهاد تشکر و قدردانی کرد.

شایسته ذکر است، محمد بذرافشان دارای مدرک دکترای جامعه شناسی بوده و در کارنامه کاری خود، سابقه مدیریت مجتمع فرهنگی، تربیتی امام خمینی(ره) شهرستان خنج، مشاور و فرماندار خنج، معاون فرمانداری نی ریز، مدیر کل امور اجتماعی استانداری وفرمانداری شیراز را دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری