کد خبر: ۱۴۰۲۱۸
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۲:۳۴
مراسم تودیع سیدغلامرضا متقی ومعارفه فرید محبی مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان دفترمرکزی در این استان برگزار شد.
مراسم تودیع سیدغلامرضا متقی ومعارفه فرید محبی مدیرکل کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد با حضور سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد و جمعی از مسئولان دفترمرکزی در این استان برگزار شد.

به گزارش اعتدال، سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد در این مراسم با اشاره به اینکه کمیته امداد یک نهاد مردمی و انقلابی است،گفت: جلب اعتماد و جذب مشارکت های مردمی بزرگ ترین سرمایه برای این نهاد حمایتی محسوب می شود که برای نگهداشت این سرمایه باید از هیچ تلاشی دریغ نکنیم. راه اصلاح کمیته امداد، تغییر رویکرد ها و فرایندهای آن است. اگر اشکالات ونواقصی درارائه خدمات به نیازمندان و مددجویان جامعه به وجود آید به طور قطع ازاصل و هدف امدادگری خود دور  شده ایم.

فتاح با اشاره به سالروز تاسیس کمیته امداد اظهارکرد: کمیته امداد از نهادهای تحت نظارت رهبری است که با هدف پشتیبانی از محرومان ومستضعفان و خودکفا کردن آنها پس از پیروزی انقلاب اسلامی در۱۴ اسفند ماه سال ۵۷ تشکیل شد.

رئیس کمیته امداد هدف اصلی کمیته امداد را ارائه خدمت به نیازمندان و مددجویان و حل مشکلات آنان عنوان کرد و افزود: ارائه خدمت به محرومان جامعه حمایت و همکاری مسئولان و همه اقشار جامعه را می طلبد که باید با تدبیر و برنامه ریزی دقیق در تحقق این امر مهم گام برداریم.

 فتاح با بیان اینکه درحال حاضررضایتمندی نسبی از فعالیت های امداد درارائه خدمت به محرومان و نیازمندان جامعه وجود دارد، گفت: استان کهگیلویه و بویراحمد موفقیت های ارزشمندی درارائه خدمت به محرومان داشته است لذا هرموفقیت دراین نهاد، کمیته امداد را به هدف و رسالت اصلی خود که رفع مشکلات و رسیدگی به امور نیازمندان جامعه است، نزدیک می کند.

فرید محبی مدیرکل جدید کمیته امداد استان کهگیلویه وبویراحمد نیزاستفاده ازنیروهای توانمند، احترام به مددجو، توسعه مشارکت های مردمی را ازمهمترین برنامه های پیش روی این نهاد عنوان کرد و گفت: امید است با همدلی و آسیب شناسی جدی بتوانیم مشکلات محرومان و نیازمندان جامعه را برطرف کنیم.

مهندس سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد در ادامه فرید محبی را به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد استان کهگیلویه و بویراحمد معرفی و از خدمات سیدغلامرضا متقی مدیر کل پیشین این نهاد تشکر و قدردانی کرد.

شایسته ذکر است، فرید محبی با مدرک کارشناسی ارشد جامعه شناسی پیش از این مشاور ریاست کمیته امداد در حوزه نظارت و بازرسی، مشاور معاونت اشتغال و خودکفایی دفتر مرکزی وهمچنین پنج سال سابقه مدیرکلی کمیته امداد استان بوشهر را در کارنامه کاری خود دارد.

سیدغلامرضا متقی نیز پس از ۳۵ سال خدمت صادقانه در کمیته امداد به درجه بازنشستگی نائل شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری