کد خبر: ۱۳۹۶۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲ اسفند ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۲
مردم ولایتمدار و متعهد کشورمان از نهادی همچون کمیته امداد انتظار اعتماد سازی دارند که مسئولان این نهاد باید به این امرمهم اهمیت بیشتری دهند و اطمینان مردم نسبت به کمیته امداد را دوباره بازگردانند.
رئیس کمیته امداد در مراسم تودیع و معارفه مدیر کل کمیته امداد استان اصفهان با بیان اینکه مردم همیشه پشتیبان این نظام و انقلاب بوده‌اند گفت: مردم ولایتمدار و متعهد کشورمان از نهادی همچون کمیته امداد انتظار اعتماد سازی دارند که مسئولان این نهاد باید به این امرمهم اهمیت بیشتری دهند و اطمینان مردم نسبت به کمیته امداد را دوباره بازگردانند.

 به گزارش اعتدال, مهندس سید پرویز فتاح در این مراسم با اشاره به اینکه امام راحل همیشه سرمایه خود را مردم می‌دانستند و همواره حامی پابرهنگان و یتیمان بودند،گفت: امام با روحیه ساده زیستی و حمایت از محرومان و نیازمندان انقلاب بزرگی را در همه جهان به پا کردند.

بزرگترین افتخار ما این است که در نهادی خدمت می کنیم که موسس و پایه‌گذار آن طرفدار محرومان و به نام امام مستضعفین مزین شده است. فتاح با تاکید بر اینکه امام راحل محرومان و نیازمندان را ولی نعمت جامعه می‌دانستند، گفت: امام (ره) علاوه بر تاسیس یک نهاد حمایتی از قشر محروم مکتبی را پایه‌گذاری کرد که در خروجی این مکتب بزرگانی همچون،شهید مطهری،شهیدبهشتی وشهید خرازی ها در عرصه اخلاق، حقوق و قضا و نبرد تربیت شده اند.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه کمیته امداد یک نهاد مردمی است اظهار کرد:مردم غیور کشورمان با تمامی شرایط سخت و تحریم‌ ها کنار آمدند و از انقلاب و کشور شان دفاع کردند ، کمیته امداد تمامیت خود را به واسطه فقرا به دست آورده است و در پرتو این نهاد مشکلات بزرگی از محرومان حل شده است اکنون ما باید خالصانه و با تلاش مضاعف در  حمایت و پشتیبانی از آنها گام برداریم. فتاح در ادامه به عملکرد کمیته امداد استان اصفهان در حوزه های مختلف اشاره و تصریح کرد: برای رسیدن به هدف نهایی و رویکرد اصلی این نهاد که توانمندسازی و خودکفایی جامعه هدف است باید از هیچ تلاشی فروگذار نکنیم البته ممکن است نواقصی هم در کار باشد که باید در ادامه روند کار رفع شود. فتاح با تاکید بر چابک‌سازی، سرعت عمل و حذف هزینه‌های زائد در این نهاد تصریح کرد: از مدیریت جدید این استان انتظار داریم توانمندسازی و خدمت به محرومان و نیازمندان که رسالت اصلی این نهاد این است را فراموش نکند. در کمیته امداد باید اصل سادگی رعایت و به آن افتخار شود چرا که این مجموعه حامی قشر محروم جامعه است و افراد محروم و نیازمند نباید فاصله‌ای بین خود و مسئولان احساس کنند. سطح زندگی مسئولان با مردم نباید از هم جدا باشد و فرهنگ ساده‌زیستی که برگرفته از مکتب امام خمینی(ره) است باید در این نهاد حفظ شود. وی در پایان گفت: ما خود را مدیون مردم می‌دانیم و کمیته امداد در کنار نهادی همچون بهزیستی  با یک وحدت رویه و تعامل درصدد رفع مشکلات محرومان و نیازمندان  خواهدبود.  شایسته ذکر است در این مراسم حمیدرضا شیران به عنوان مدیرکل کمیته امداد استان اصفهان  جایگزین مهدی مجلس آرا شد.

 شیران که در رشته مکانیک تحصیل کرده؛ پیش از این در سمت هایی همچون مدیرکل حوزه ریاست بهزیستی کشور ،مدیرکل پشتیبانی و نظارت های فنی سازمان بهزیستی کشور، معاون پشتیبانی اداری سازمان امداد و نجات کشور (هلال احمر) و مدیرکل رفاه و امور عمومی جمعیت هلال احمر مشغول به کار بوده است. پیش از این مهدی مجلس آرا به مدت چهار سال مدیرکل کمیته استان اصفهان بوده که اکنون بعد از ۳۵ سال خدمت به سن  بازنشستگی نائل آمد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری