کد خبر: ۱۳۷۷۳۲
تاریخ انتشار: ۲۴ بهمن ۱۳۹۴ - ۱۷:۱۰
حضور منسجم آحاد مردم در صحنه حمایت از انقلاب اسلامی خنثی‌ کننده توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی است.
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال یکی از مهم‌ترین صحنه‌های سنجش روحیه انقلابی ملت ایران است گفت: حضور منسجم آحاد مردم در صحنه حمایت از انقلاب اسلامی خنثی‌ کننده توطئه‌های دشمنان نظام اسلامی است.

به گزارش اعتدال، مهندس سید پرویز فتاح در جمع امداگران با بیان اینکه با گذشت ۳۷سال از پیروزی انقلاب اسلامی هنوز قدر و منزلت امام راحل را نشناخته ایم افزود: امام خمینی (ره) به آرمان های بلند دیرینه و آرزوهای تحقق نیافته مصلحان، احیاگران و دردمندان تاریخ عینیت بخشید.

وی با اشاره به اینکه امام راحل راه انبیاء را زنده کرد، تصریح کرد: امام خمینی (ره) با اخلاص به خدا و نفوذ در دلها اسلام ناب محمدی را در دنیا احیا کرد. قیام و نهضت بزرگ و عظیم امام پایه های حکومت مستکبران عالم را به لرزه در آورد.

فتاح اظهارکرد: با گذشت حدود سه دهه از ارتحال امام هنوز نام، راه و منش ایشان در دل ملت های مظلوم جهان زنده است و ما افتخارمی کنیم در نهادی که به نام ایشان مزین شده است به محرومان و نیازمندان خدمت می کنیم.حضرت امام این نهاد مقدس را به عنوان یک کارحاشیه ای بنا نکرد بلکه  کمیته امداد از متن انقلاب است که باید همه مسئولان کشور و نظام کمک کنند تا از متن آن عبور کنیم.

رئیس کمیته امداد مکتب امام خمینی (ره) را حمایت از مستضعفان دانست و اظهارکرد: انقلاب اسلامی را مستضعفان شکل دادند، از این رو توجه ویژه به معیشت مستضعفان از اهمیت بالایی برخوردار است. فلسفه وجود این نهاد  فقرزدایی از سطح جامعه است که باید همه برای ریشه کنی فقر کمک کنیم.این پدیده اگر وارد یک خانواده یا جامعه شود می تواند بنیان آن را نابود کند، بنابراین نقش نهاد ارزشمند کمیته امداد در رفع این پدیده بسیار مهم است.

فتاح گفت: تمام تلاش دشمن آن است که ریشه های ماندگاری انقلاب یعنی تفکر انقلابی و روحیه جهادی را توسط عناصری که به نفع آنان هستند ازبین ببرند لذا حضور پرشور همراه با بصیرت کامل مردم تلاشی را که دشمنان برای نفوذ در حاکمیت دارند، نقش برآب خواهد کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری