کد خبر: ۱۳۴۶۴۶
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۱۹
این حادثه منجر به مصدومیت پنج نفر شده ضمن اینکه دو بالگرد اورژانس تهران برای خدمت رسانی فوری به حادثه دیدگان به محل حادثه اعزام شده است.
 مدیر روابط عمومی اورژانس تهران از وقوع تصادف زنجیره ای در بزرگراه بهشت زهرا(س) خبر داد و گفت: این حادثه منجر به مصدومیت پنج نفر شده ضمن اینکه دو بالگرد اورژانس تهران برای خدمت رسانی فوری به حادثه دیدگان به محل حادثه اعزام شده است.

حسن عباسی روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: به گفته شاهدان ابتدا در مسیر شمال به جنوب بزرگراه بهشت زهرا(س) یک دستگاه خودرو نیسان با پراید برخورد کرده که پس از وقوع حادثه شماری از شهروندان از مسیر مخالف بزرگراه برای کمک رسانی وارد محل می شوند که همین امر برخورد شدید چندین دستگاه خودرو در مسیر جنوب به شمال این بزرگراه را در پی داشته است.

وی تصریح کرد: به دلیل بی دقتی شماری از رانندگان برای مشاهده تصادف لاین مخالف این بزرگراه، چندین دستگاه خودرو از جمله پژو 405، سمند و هیوندا با هم برخورد کردند که ترافیک سنگینی در هر دو مسیر عبوری این بزرگراه ایجاد کرده است.

عباسی با اشاره به شمار مجروحان این حادثه گفت: عوامل اورژانس پس از انجام اقدامات اولیه درمانی، سه مصدوم این حادثه را بوسیله آمبولانس ها به بیمارستان شهدای هفتم تیر منتقل کردند.

وی خاطرنشان کرد: آز آنجا که حال برخی دو مصدوم این حادثه وخیم گزارش شده بود دو بالگرد اورژانس برای ارایه خدمات فوری و انتقال مصدومان به مراکز درمانی مجهز به محل اعزام شدند.
به گفته عباسی، چهار مصدوم این حادثه مرد و یک نفر نیز زن هستند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران نیز با بیان اینکه این حادثه حدود ساعت 11 امروز رخ داده است گفت: ماموران چند ایستگاه آتش نشانی پایتخت در محل حادثه حضور دارند و مشغول عملیات نجات مصدومان و ایمن سازی محل حادثه هستند.
سیدجلال ملکی خاطرنشان کرد: جزییات بیشتر این حادثه پس از اتمام عملیات مشخص و اعلام خواهد شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری