کد خبر: ۱۳۴۰۲۳
تاریخ انتشار: ۱۸ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۸
جلسه همانند معمول در محیطی دوستانه برگزار شد.
سفیر کشورمان در آنکارا حضورش در وزارت خارجه ترکیه را به منظور گفت‌وگو ورایزنی با مسئولان این وزارت خانه دانست و تاکید کرد:‌ جلسه همانند معمول در محیطی دوستانه برگزار شد.

به گزارش اعتدال به نقل از ایسنا، علیرضا بیکدلی، سفیر ایران در ترکیه در رابطه با اخبار منتشر شده مبنی بر احضار وی به وزارت خارجه ترکیه در صفحه شخصی فیس‌بوک خود نوشت:

وزارت‌خانه‌های امور خارجه مرکز ثقل روابط کشورها هستند برای همین یکی از کارهای سفرا دیدارهای منظم با مدیران وزارت خارجه و حل ماموریت و مرور موضوعات مهم روابط است.

وی ادامه داد که بنا به درخواست قبلی سفارت پنج شنبه برای ملاقات با آقای تورو نلار مدیر کل منطقه ای به وزارت خارجه ترکیه رفته است.

بیکدلی در رابطه با این ملاقات این طور توضیح می‌دهد که در این ملاقات درباره نتایج سفر اخیر رئیس سازمان آموزش عالی ترکیه و همچنین رئیس دیانت ترکیه به ایران گفت‌وگور کردیم همچنین در رابطه با نقش رسانه های دو کشور در روابط ایران و ترکیه صحبت های مفصلی انجام شد ، علاوه بر این تحولات اخیر منطقه و اهمیت همکاری های ایران و ترکیه نیز مورد تبادل نظر قرار گرفت و طبق معمول جلسه در محیطی دوستانه برگزار شد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری