کد خبر: ۱۳۳۷۴۹
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۹۴ - ۱۲:۱۳
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان لرستان برگزار شد.
مراسم تودیع و معارفه مدیرکل کمیته امداد استان لرستان با حضور سید پرویز فتاح رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) ، جمعی از مقامات و مسئولین دفتر مرکزی این نهاد وهمچنین  شاهرخی معاون سیاسی - امنیتی استانداری ، در استان لرستان برگزار شد.

به گزارش اعتدال، سید پرویز فتاح رییس کمیته امداد در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل جدید کمیته امداد استان لرستان با تاکید بر ضرورت محرومیت زدایی از چهره جامعه افزود: تلاش برای خدمت به محرومان و محرومیت زدایی نخستین تکلیف همه مسئولان است لذا محور فعالیت های این نهاد در راستای بهبود وضعیت خانواده های تحت حمایت قرار دارد.

وی برتقویت روحیه عدالت گستری در جامعه تاکید کرد و افزود: خدمت به محرومان و نیازمندان باید با حفظ کرامت انسانی و اعتماد به نفس آنها صورت گیرد.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه تغییر و تحولات به عنوان یک آزمون در پیشگاه الهی محسوب می شود تصریح کرد: همه باید تلاش کنیم که از این آزمون سربلند پیروز شویم و به یاد داشته باشیم که همه ما امدادگران وظیفه ای جز حمایت و دستگیری از نیازمندان و محرومان نداریم.

در این مراسم جاسم محمدی فارسانی به عنوان مدیرکل جدید کمیته امداد امام (ره) در استان لرستان منصوب و از تلاش‌های ولی الله منتظری مدیر کل پیشین این نهاد تشکر و قدردانی شد.

شایسته ذکر است ، جاسم محمدی فارسانی دانش آموخته رشته روابط بین الملل است و سابقه مدیر کلی امور بین الملل سازمان بهزیستی، مدیرکلی بهزیستی هرمزگان، معاون مدیر کلی روابط عمومی و بین الملل سازمان بهزیستی کشور، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فارسان را کارنامه کاری خود دارد.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری