کد خبر: ۱۳۳۶۴۹
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۴ - ۱۳:۰۴
معاون اداری و مالی کمیته امداد استان تهران با حکم سید پرویز فتاح، به عنوان مدیرکل امور اجرایی وام در کمیته امداد منصوب شد.
معاون اداری و مالی کمیته امداد استان تهران با حکم سید پرویز فتاح، به عنوان مدیرکل امور اجرایی وام در کمیته امداد منصوب شد.

به گزارش اعتدال، با حکم رئیس کمیته امداد، علی نورمحمدی به عنوان مدیرکل امور اجرایی وام در کمیته امداد به مدت دو سال منصوب شد.

رئیس کمیته امداد در حکم مدیرکل امور اجرایی وام، توسعه منابع از طریق جذب سپرده‌های مردمی، تعامل مؤثر با بانک‌ ها و مؤسسات مالی و اعتباری به منظور ارتقاء سطح کمی و کیفی خدمت‌رسانی به متقاضیان با ساختاری چابک و کارآمد در تمام نقاط کشور و رعایت دقیق اصول و مقررات اداری و مالی را مورد تاکید قرار داده است.

نورمحمدی که در رشته مدیریت بازرگانی تحصیل کرده؛ پیش از این در سمت هایی همچون: متصدی امور اداری در استان اردبیل شهرستان خلخال، حسابدار؛ مسئول امور مالی و وام؛معاون مالی و پشتیبانی در استان اردبیل شهرستان خلخال،معاون مالی و پشتیبانی و معاون اداری و مالی کمیته امداد استان اردبیل مشغول به کار بوده است.

نورمحمدی از 21 سال پیش در کمیته امداد مشغول به خدمت بوده و در آخرین مسئولیتش معاونت اداری و مالی کمیته امداد استان تهران را برعهده داشته است.

پیش از این رجب غلامی از سال1389 مدیر کل امور اجرایی وام در کمیته امداد بوده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری