کد خبر: ۱۳۱۴۴۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آذر ۱۳۹۴ - ۱۵:۰۲
رئیس کمیته امداد در آخرین سفر استانی خود با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد و کارکنان استان یزد دیدار و گفت و گو کرد و در مراسم تکريم و معارفه مديرکل کميته امداد استان یزد حضور یافت.

رئیس کمیته امداد در آخرین سفر استانی خود با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه يزد و کارکنان استان یزد دیدار و گفت و گو کرد و در مراسم تکريم و معارفه مديرکل کميته امداد استان یزد حضور یافت.

به گزارش اعتدال، مهندس سید پرویز فتاح در سفر استانی خود به یزد در ديدار با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه این استان با تاکید براینکه خدمت به محرومان و نيازمندان بايد با حفظ کرامت انساني و اعتماد به نفس آنها صورت گيرد گفت: خدمت به نیازمندان باید بی منت وهمراه با حفظ کرامت انسانی باشد چراکه خدمت رسانی به محرومان و اقشار آسیب دیده یک وظیفه عمومی است.

فتاح با تشکر از زحمات نماينده ولي فقيه در استان در راستاي دستگيري از نيازمندان گفت: اميدواريم با تلاش و همت امدادگران و پشتيباني آنان شاهد کاهش آمار مددجويي در استان يزد باشيم.

نماينده ولي فقيه دراستان يزد نیز در این دیدار بر ضرورت حمايت و رسيدگي به نيازمندان جامعه تاکید کرد و افزود: خدمت به مردم به ویژه خدمت به نيازمندان و محرومان يکي از ارزشمندترين کارها است.

آيت الله ناصري با تاکید بر تقویت خدمت رسانی به محرومان افزود: اين نهاد مردمي بايد امکانات و منابع بيشتري را براي خدمت رساني بهتر به محرومان فراهم نمايد.باید از تمامي فرصت ها و پتانسيل ها نهايت استفاده و بهره وري را برای خدمت به نیازمندان داشته باشیم.

همچنین رئیس کمیته امداد در ادامه این سفر استانی به یزد با حضور در مراسم تکريم و معارفه مديرکل کميته امداد این استان با بیان اینکه هیچ کوتاهی در زمینه ارائه خدمات به نیازمندان پذیرفتنی نیست، گفت: زمانی می‌توانیم نسخه خوبی برای مشکلات مددجویان ارائه و مشکلات آنان را درمان کنیم که خودمان اهل فن و خودساخته باشیم و تکریم مددجویان در این نهاد باید بهتر و بیشتر صورت گیرد.

وی با تاکید بر تقویت حضور روحانیت در کمیته امداد،ادامه داد: یکی از ضعف‌های امداد تا کنون کم رنگ بودن حضور علما در این نهاد است و باید این نقطه ضعف برطرف شود، همچنین مشاوره دینی در کمیته امداد ارائه شود.

فتاح با اشاره به اینکه بخش عمده‌ای از مددجویان این نهاد زنان سرپرست خانوار هستند، بر بهره مندی از بانوان مددکار برای ارائه خدمت به زنان سرپرست خانوار در تمامی نقاط شهر و روستا تاکید کرد.

رئیس کمیته امداد با بیان اینکه انتصاب ها در کمیته امداد سیاسی نیست،خاطر نشان کرد:کمیته امداد به هیچ عنوان نباید به صورت سیاسی عمل کند و چتر این نهاد به هیچ عنوان زیر نظر احزاب نباید برود.

شایسته ذکر است محسن علیزاده به عنوان مدیر کل کمیته امداد استان یزد جایگزین محمد اکبری شد.

محسن علیزاده پیش از این مدیر کمیته امداد شهرستان تفت و مدیر امور فرهنگی کمیته امداد استان یزد بوده است.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری