کد خبر: ۱۳۱۰۰۶
تعداد نظرات: ۴ نظر
تاریخ انتشار: ۱۳ آذر ۱۳۹۴ - ۲۲:۴۳
«حسن منصوری» از بسیجیان «لشکر 41 ثارالله» درباره یک قطعه عکس از یادگارهای حضورش در میادین دفاع مقدس، خاطره ای بیان کرده است.
 مشرق نوشت: «حسن منصوری» از بسیجیان «لشکر 41 ثارالله» درباره یک قطعه عکس از یادگارهای حضورش در میادین دفاع مقدس، خاطره ای بیان کرده است.

 در این خاطره آمده است:
یکی از روزهایی که در مقر «لشکر41 ثارالله» در نزدیکی اهواز مستقربودیم، من و «محمد جواد زادخوش» و یکی ازدوستان که دوربین عکاسی داشت، برای عکس گرفتن از سنگر بیرون زدیم که  با «سردار سلیمانی»فرمانده  لشکر، مواجه شدیم. به محض دیدن «حاج قاسم» تصمیم گرفتیم با ایشان هم یک عکس یادگاری بگیریم. «حاج قاسم» چون «محمد جواد» را به واسطه‌ی  آشنائی با برادر بزرگترش می شناخت و از شوخ طبعی و چقر بودنش خبر داشت، همان طور که از روبرو، سمت ما می آمد، از همان دور به «جواد» گفت:«من با شما عکس نمی گیرم.» جواد هم بی معطلی و باخون‌سردی گفت:«ما که نمی خواهیم با شما عکس بگیریم. می خواهیم دوربینمان را به شما بدهیم تا از ما عکس بگیرید.» حاج قاسم که جاخورده بود، لبش به خنده باز شد و آمد کنارمان ایستاد و عکس یادگاری گرفتیم که این همان است

 

بد نیست بدانیم عاقبت بسیجی شوخ طبعِ «خانوکی» چه شد. «محمد‌جواد زادخوش» که به سال 1344 در «خانوک»(شهری در جنوب «زرندِ» کرمان) به دنیا آمده بود، به تاریخ 21 اسفند 1363 شمسی، در «عملیات بدر» خرقه‌ی شهادت پوشید. 


انتشار یافته: ۴
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۸ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۴
0
14
فکر میکنم این درست نباشه که خبر رو با این تیتر بنویسید، این یک اهانت به شهیدیه که در راه وطن جونش رو داده.
زارعی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۶
0
4
یعنی شما میفرمائید سلیمانی ضد گلوله است این تیتر به مقدسات توهین کرده و هیچ ربطی با این تصور شهید عزیز نداره امثال سلیمانی خیلی داریم که گمنام هستند بگذارید ارزشها حفظ بشه
مجتبی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۳ - ۱۳۹۴/۰۹/۱۹
0
2
اون عزیزی که این تیترو زده یادش باشه اگه امثال این شهدا نبودند الان باید بردگی صدام می کردیم و خواهر و مادرمون هم به بدترین شکل در اختیار اونها بودند.
برای شوخی کردن یک خط قرمز داشته باشید وگرنه پشت پاشو می خورید. اسلام دین امامان شهدا آرمانهای انقلاب اینها خط قرمز است
abbass
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۳
0
2
معنی این تیتر چیه؟؟ یعنی هرکسی با جاج قاسم شوخی بکنه ......؟؟؟؟
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری