کد خبر: ۱۳۰۲۸۹
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۴ - ۱۴:۴۸
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه رفتار بسیجی باید برای همه الگو باشد گفت: بسیجیان باید از شعارگرایی و تظاهر پرهیز کنند و رفتاری تاثیر گذار داشته باشند.
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه رفتار بسیجی باید برای همه الگو باشد گفت: بسیجیان باید از شعارگرایی و تظاهر پرهیز کنند و رفتاری تاثیر گذار داشته باشند.

به گزارش اعتدال، مهندس سید پرویز فتاح در جمع فرماندهان بسیجی کمیته امداد با اشاره به ویژگی‌ها و شاخصه‌های یک فرد بسیجی، گفت: سادگی رفتار، آداب و رعایت اخلاق در مدیریت، احترام و تکریم از جمله ویژگی‌هایی است که یک بسیجی باید داشته باشد.

وی تصریح کرد: امروز امنیت و سربلندی ایران اسلامی در سایه رهبر معظم انقلاب وقدرت بسیج است و اگر دشمنان به برتری قدرت ایران در زمینه های مختلف اعتراف دارند این به برکت خون شهدا وبسیجیان است وهمه ما باید قدر آن را بدانیم.

رئیس کمیته امداد یادآور شد: ایران اسلامی حرکتی رو به جلو دارد و این به برکت خون شهدا،ایثارگران وبسیجیان است چرا که هدف همه ما در این راه سربلندی وحفظ عزت و اقتدار ایران اسلامی است.

فتاح با اشاره به اینکه بسیج بر اساس تفکر و ژرف‎نگری امام راحل تشکیل شد، بر لزوم ترویج تفکر بسیجی و عمل به این تفکر در جامعه اسلامی تاکید کرد.

وی ادامه داد: رسیدن به جایگاه بسیجیان کاری سخت و دشوار بوده اما حفظ آن کار دشوارتری است لذا باید برای حفظ راه و آرمانهای امام و شهدا تلاش زیادی کنیم.

فتاح با ذکر خاطراتی از سردار شهید همدانی به ابعاد شخصیتی این شهید بزرگوار اشاره کرد و گفت: امروز وظیفه داریم ضمن بازگویی خاطرات شهدا، روحیه جهادی ایثار و شهادت را همانند دوران دفاع مقدس زنده کنیم.

فتاح با بیان اینکه کار امداد عبادت است و باید قدر خدمت در نهاد را بدانیم تصریح کرد: راه بسیج راه خدمت رسانی است و اگر کار در امداد را بدرستی انجام دهیم خدمت بزرگی به حضرت امام (ره) ، رهبر معظم انقلاب و شهدا کرده ایم. بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری بسیجیان ما باید از لحاظ رفتار و اخلاق برای ملت الگو باشند.
نام:
ایمیل:
* نظر:
تازه‌های کسب و کار
عکس خبری