کد خبر: ۱۲۳۵۲۹
تاریخ انتشار: ۰۱ مهر ۱۳۹۴ - ۱۳:۵۰
رئیس کمیته امداد با بیان اینکه دفاع مقدس امروزدر دفاع از حقوق مددجویان و محرومان عینیت یافته است گفت: همه امدادگران باید مدافع افراد نیازمند ، ستمدیده و از کارافتاده باشیم چراکه این قشر از جامعه به حمایت های ما نیاز دارند.
به گزارش اعتدال، سید پرویز فتاح درمراسم گرامیداشت 31شهریور درجمع امدادگران با بیان اینکه ما همه سربازان ولایت فقیه و مدافع نظام هستیم افزود: روح و جان امدادگران با این نظام آمیخته است که با روحیه بسیجی می توان تحول در امداد ایجاد کرد چرا که تحول درامداد می تواند زمینه تحول درهمه کارهای کشور را فراهم کند.

وی با اشاره به انتصاب یک بسیجی از سوی مقام معظم رهبری در ریاست این نهاد ،گفت: این امر نشان از آن دارد که فرهنگ امداد باید بسیجی وار باشد و این نهاد با روحیه بسیجی و با برنامه اداره شود.

فتاح با بیان اینکه 31 شهریور روز حمله رژیم بعثی عراق به کشورمان یادآورروزهای ایثار، از خود گذشتگی و دفاع از خاک پاک سرزمینمان است گفت: همه باید مدافع مردم نیازمند باشیم و بسیجی وار و ایثارگرانه به این قشر از جامعه خدمت کنیم.

بر اساس این گزارش، رئیس کمیته امداد همچنین با انتشار پیامی آغاز هفته دفاع مقدس را به امدادگران تبریک گفت.

متن این پیام به این شرح است:

پیام اسلام برای انسانیت، پیام آسایش، عزت، سربلندی و زندگی همراه با امنیت است که همه این موارد را شما عزیزان تقدیم کشور عزیزمان کردید.

دین، وطن و ناموس سه کلید واژه ای بودند که در هشت سال دفاع مقدس، فصل مشترک همه ایرانی ها بود، بی تردید نقش رزمندگان جبه های حق علیه باطل با هر نگاهی و از هر دسته و رسته در دفاع از کیان این آب و خاک بر هیچ کس پوشیده نیست، رزمندگانی که بی توجه به هر آسیبی جان خود را در طبق اخلاص نهادند، رفقایی که رفتند و آنهایی که ماندند و حال ولی نعمت ما هستند.

آنچه در هشت سال دفاع مقدس به چشم دیدیم تبلور عملی ایثارگری و رشادت بود. پیر و جوان از هر قومی و نژادی به عشق نفس پیر و مرادشان، خمینی کبیر دست از جان شستند، حال هیچ تقدیری نمی تواند پاسخی به آن همه فداکاری، گذشت و شرافت باشد.

وظیفه خود می دانم در اولین روز از آغاز هفته گرامیداشت دفاع مقدس ضمن گرامی داشت یاد و خاطره همه شهیدان این عرصه، بار دیگر احترام قلبی خود را نثار شما فداکاران جبه های ایثار و شهادت نمایم.

امیدوارم تا بتوانیم درهرجایگاهی ذره ای از رشادتهای شما عزیزان را پاس بداریم.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری