کد خبر: ۱۲۲۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۶:۱۶
رئیس کمیته امداد خدمت در این نهاد را فرصت طلایی برشمرد و گفت: این فرصت طلایی نصیب امدادگران شده است تا از نیازمندان دستگیری کنند.
به گزارش اعتدال، سید پرویز فتاح در جمع بانوان مبلغه طرح فلاح و خدام الحسین در اردوگاه ثامن الائمه مشهد گفت: نگاه غربی به نیازمندان نگاه به انسانی درمانده و ترحم آمیز است حال آنکه نگاه قرآنی این است که مددجو را باید به عنوان دست خداوند نگریست. جامعه مددجویی را باید خوب شناخت و باید نگاه درمانده بودن را نسبت به آنان تغییر داد چرا که این نقش را خداوند به آنان داده است.

وی تصریح کرد: خداوند در این عالم برای هر کس نقشی را برگزیده است که در این صحنه مهم ایفای نقش بسیار مهم است که در این میان هر کس به خاطر خدا به نیازمند و مددجو کمک کند نقش مددکاری اش را به درستی ایفا کرده است.

فتاح با اشاره به دیدگاه های غربی نسبت به نیازمند و مددجو ادامه داد: در غرب به مددجویان به عنوان براندازان حکومت ها می نگرند؛ اما در ایران بیشتر شهدا از بین این افراد است و تاکنون از قبال این مددجوها ذره ای برای نظام مشکل ایجاد نشده است.

رئیس کمیته امداد خاطرنشان کرد: در نگاه غربی هر آسیب و فسادی به نیازمند وصل می شود در حالیکه مددجویان و نیازمندان بهترین حافظان و یاری رسان انقلاب، امام و رهبری هستند. نمی گویم در جامعه مددجویی ما اشکال و خطایی نیست اما روی دیگر این جامعه را نیز باید دید.

فتاح اجرای طرح های مختلف در این نهاد را برای گره گشایی و مشکل گشایی مددجویی خواند و تصریح کرد: ما به عنوان مددکار باید نگاه به مددجو را تغییر دهیم چرا که در واقع آنان مددکار و ما مددجو و نیازمند ترفیع هستیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری