کد خبر: ۱۲۱۱۵۰
تاریخ انتشار: ۱۰ شهريور ۱۳۹۴ - ۱۱:۵۵
مدیر شبکه دو و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در نشست مشترکی چگونگی تعامل مطلوب تر این دو نهاد را بررسی کردند.


به گزارش اعتدال، در نشست مشتركي كه با حضور مديران ارشد و مشاوران شبكه دو و كميته امداد امام خميني (ره) برگزار شد، مهندس سيد پرويز فتاح و محمدرضا جعفري جلوه با اشاره به لزوم تعامل بيشتر و تداوم همكاري‌هاي شبكه دو و كميته امداد امام خميني (ره)، تحقق اهداف مشترك در حوزه‌هاي اجتماعي را ضروري دانستند.

در اين ديدار مهندس جعفري جلوه با اشاره به توانمندي هاي رسانه در بسط فرهنگ ديگر خواهي، اكرام و انفاق به معرفي ظرفيت‌هاي شبكه دو به مثابه يك شبكه اجتماعي پرداخت و بر لزوم هم‌افزايي اين دو نهاد در اقدامات فرهنگي و رسانه‌اي باهدف ايجاد فضايي اميدبخش براي نيازمندان و اقشار آسيب پذير تاكيد كرد.

مهندس سيد پرويز فتاح، رئيس كميته امداد امام خميني (ره) نيز با تاكيد بر اهميت توجه به اقشار فقير و نيازمند در اسلام و جايگاه آن در آرمان هاي انقلاب، با معرفي طرح ها و اقدامات متنوع و پيوسته حمايتي اين نهاد براي محرومان، همكاري بيشتر طرفين در تحقق اهداف تعيين شده را در طيف برنامه هاي شبكه دو خواستار شد.

همچنين مقرر شد علاوه بر ترويج فرهنگ نيكوكاري و انفاق،توانمندسازي و مهارت افزایي نيازمندان از طريق رسانه منعكس شود . مستند سازي از مددجويان نخبه و موفق و خيران و مددكاران كارآفرين و طرح «همسفره» به عنوان يك فرصت تعاملي بين شبكه دو و كميته امداد و تلاش دو طرف براي بهبود شرايط كودكان دچار سوء تغذيه از ديگر دستاورد هاي اين نشست بود.

«همسفره» كمپيني است كه با مشاركت كميته امداد امام خميني (ره) و وزارت بهداشت در حال اجراست، در اين طرح شبكه دو همگام با سايت هاي خبري كشور، مردم نيكوكار، بنگاه هاي اقتصادي، اصناف و فعالان حوزه مواد غذايي مثل رستوران ها و هتل ها را براي رفع سوءتغذيه كودكان نيازمند زير 6 سال ترغيب خواهد كرد .
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری