کد خبر: ۱۱۹۷۱۵
تاریخ انتشار: ۲۷ مرداد ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۹
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور در مراسم پنجمين دوره اردوهاي دانش آموزي این نهاد در اردوگاه سید مرتضی شهید آويني در جریان اجرای برگزاری این اردوها قرار گرفت و با دانش‌آموزان حاضر در این اردوگاه صمیمانه هم کلام شد.
به گزارش اعتدال، سید پرویز فتاح با اشاره به آغازحركتي جديد در اعزام مددجويان و نيازمندان به سفرهاي زيارتي از اعزام نخستين جامعه مددجويي در قالب كاروان عتبات عاليات خبر داد و گفت: طی سه ماه گذشته تعاملات خوبی با سازمان حج و زیارت صورت گرفته و برنامه ریزی های دقیقی جهت اعزام مددجويان به عتبات عاليات انجام شده است.

وی با بیان اینکه تمام هزینه‌های سفر مددجویان به عتبات عالیات توسط خیرین تامین خواهد شد که این یک حرکت فرهنگی بزرگ محسوب می‌شود افزود: نخستین کاروان اعزامی مددجویان به عتبات عالیات از هفته آینده آغاز می شود که پیش بینی می کنیم تا پایان سال 10هزارمددجو به عتبات سفر کنند.همچنین امسال یکصد هزار نفر از مددجویان تحت حمایت این نهاد در قالب کاروان های جداگانه به مشهد مقدس اعزام مي شوند.

فتاح در ادامه با بیان اينكه انقلاب اسلامي ، انقلاب فرهنگي بود، گفت: نگاه فرهنگي و ديني به جامعه تحت حمايت حاكم است. اساس كار كميته امداد، فرهنگي است و در همین راستا لازم است در زمينه فرهنگي اقدامات موثری صورت گیرد و امداد نیز بالاترین نگاه فرهنگی را به جامعه هدف تحت پوشش خود دارد و در این راستا تلاش خواهد کرد تا با اجرای طرح‌های مختلف فرهنگی گام‌های موثری را در این حوزه بردارد.

وی با تاكيد بر ايجاد روحيه نشاط و اقتدار در بين دانش آموزان تحت حمايت، ياد آور شد: ايستادگي ، مردانگي ، تغيير زندگي و رويكرد تحولي بايد در اين افراد ايجاد شود. قطعا ما تلاش می کنیم با برنامه‌ریزی دقیق و مدون در آینده نخبه‌های نظام و دانشمندان از بین همین دانش‌آموزان تحت پوشش امداد رشد یابند وبدانید که ما خادم شما هستيم.

فتاح با اشاره به برگزاری برنامه‌های متنوع در ایام تابستان ویژه نوجوانان و جوانان تحت پوشش کمیته امداد،‌ افزود: برنامه‌های متنوعی در اردوگاه‌ها و کانون‌ها در سطوح مختلف برای دانش‌آموزان و دانشجویان برگزار می‌شود که ثمره آن نشاط وشادی برای مددجویان خواهد بود.
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری