کد خبر: ۱۱۴۸۰۹
تاریخ انتشار: ۲۹ تير ۱۳۹۴ - ۱۱:۳۵
تفاهم نامه همکاری 480 میلیارد ریالی بین کمیته امداد امام خمینی (ره) و ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره ) با هدف هم افزایی و ارائه خدمات حمایتی به محرومان و خانواده های تحت پوشش کمیته امداد به امضای روسای دو نهاد رسید.

به گزارش اعتدال، سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) و محمد مخبر، رئیس ستاد اجرایی فرمان امام این تفاهم نامه را با هدف تعامل و گسترش همکاری های موثر و کمک به محرومان و نیازمندان تحت حمایت کمیته امداد در قالب ارائه کمک هزینه تهیه جهیزیه، کمک هزینه درمان بیماری های صعب العلاج ، وام قرض الحسنه ضروری و اشتغال امضاء کردند.

ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در این تفاهم نامه متعهد شده است اعتبار مورد نیاز کمک هزینه جهیزیه و درمان جانبی بیماران صعب العلاج برای چهار هزار مددجو را به مبلغ 80 میلیارد ریال به صورت بلاعوض فراهم نماید.

همچنین ستاد اجرایی فرمان امام (ره) متعهد شده است وام قرض الحسنه اشتغال و کارگشایی را طی مدت دو سال به مبلغ 400 میلیارد ریال در اختیار مددجویان تحت حمایت کمیته امداد قرار دهد.

کمیته امداد امام خمینی (ره) نیز دراین تفاهم نامه متعهد شد خدمات مصوب شده را طی مدت یک ماه بعد از دریافت اعتبارات از ستاد اجرایی فرمان امام (ره) به مددجویان ارائه نماید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری