کد خبر: ۱۱۳۳۸۱
تاریخ انتشار: ۱۵ تير ۱۳۹۴ - ۱۵:۳۵
سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امداد و سیامک دولتی، مدیرعامل بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف اعطای تسهیلات اشتغالزایی به خانواده های تحت حمایت کمیته امداد تفاهم نامه همکاری امضاء کردند.

به گزارش اعتدال، سید پرویز فتاح در این دیدار ضمن تشکر از اقدامات خوب انجام شده،گفت: بانک قرض الحسنه مهر ایران با ارائه تسهیلات ارزان قیمت می تواند سهم بسزایی در بهبود معیشت مددجویان و اشتغالزایی کشور داشته باشد.

وی با بیان اینکه در طول عمر با برکت کمیته امداد فعالیت های شایسته ای برای ارتقاء معیشت و اقتصاد خانواده های تحت حمایت این نهاد صورت گرفته است،افزود:آموزش، توانمند سازی و ایجاد اشتغال خانواده های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی (ره) به برنامه ریزی منسجم و خلاقانه تری نیاز دارد.

فتاح، با تاکید بر ریشه سنت الهی قرض الحسنه در آیات قرآن و روایات اسلامی اظهار کرد: بی‌تردید نهادی که بتواند به یاری افراد نیازمند بشتابد و آن‌ها را در عبور از شرایط بحران مالی حمایت کند، نهادی تأثیرگذار و راهبردی است.

وی تصریح کرد: این بانک  با ارائه تسهیلات ارزان قیمت در زمینه اشتغال زایی و کار آفرینی نقش بسزایی در از بین بردن ناهنجاری های اجتماعی دارد وبا اتخاذ سیاست‌ها و روش‌های مناسب می تواند یاری رسان مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری