کد خبر: ۱۱۲۴۸۱
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۰۷ تير ۱۳۹۴ - ۱۶:۲۸
سید پرویز فتاح رییس کمیته امداد امام خمینی(ره) طی احکامی حسین خدرویسی و عباس اهرابی اصیلی را برای مدت 2 سال به ترتیب به عنوان مدیر کل استان های کرمانشاه و خراسان شمالی کمیته امداد امام(ره) منصوب کرد.

به گزارش راعتدال، سید پرویز فتاح ریاست کمیته امداد امام خمینی (ره) در بخش هایی از متن حکم انتصاب برای مدیر کل استان کرمانشاه و خراسان شمالی آورده است: انتظار آن است که در تحقق راهبردهای بنیادی و محوری کمیته امداد امام خمینی(ره) که همانا رسیدگی به امور خانواده های نیازمند با رعایت حفظ عزت و کرامت انسانی آنان و تقویت ارزش های اخلاقی و اجتماعی در جهت سلامت و استحکام خانواده ها ، پیشگیری از آسیب های اجتماعی ، ترویج سنت های حسنه اسلامی و توانمندسازی و شکوفایی استعدادها و خوداتکائی نیازمندان و محرومان با تقویت باورهای دینی و مذهبی ، تحوّل روحی و روانی آنان می باشد با کار و تلاش، جدّیت، دقت و سرعت عمل همراه با روحیه جهادی ، دانش گرایی، قانون گرائی و انضباط اداری با تکیه بر تقوای الهی و استفاده حداکثری از ظرفیت های اعتماد مردمی و صرفه جویی و پرهیز از هرگونه اسراف و استفاده مطلوب و بهینه از منابع انسانی و امکانات موجود اهتمام کرده ، زمینه رشد و بالندگی آنان را در عرصه های اجتماعی ، فرهنگی و اقتصادی فراهم نمایید.

حسین خدرویسی مدیر کل استان کرمانشاه کمیته امداد امام(ره) پیش تر فرماندار گیلان غرب ،روانسر و پاوه و همچنین مدیر کل اتباع و مهاجرین خارجی استانداری کرمانشاه بوده است.

عباس اهرابی اصیلی هم که به عنوان مدیر کل استان خراسان شمالی منصوب شده پیش تر مدیریت کمیته شهرستان بجنورد را بر عهده داشت.

انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
چیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۶ - ۱۳۹۴/۰۴/۱۰
0
0
لطفا درخصوص انتخاب مدیر شهرستان جوانرود تجدید نظر شود . باور کنید ایشان اصلا با محیط جوانرود آشنایی ندارند و لازم است فرد باتجربه ایی انتخاب شود. میتوانید نظر همکاران جوانرود را بگیرید
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری