کد خبر: ۱۱۱۶۶۱
تاریخ انتشار: ۳۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۱۲:۰۴
رئیس مجلس شورای اسلامی در مراسم افطاری صمیمانه در نخستین شب از ماه مبارک رمضان، میزبان جمعی از ایتام تحت پوشش کمیته امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی کشور بود.

به گزارش اعتدال به نقل از خانه ملت، علی لاریجانی 28 خرداد ماه در محل مجلس شورای اسلامی طی مراسم افطاری صمیمانه میزبان جمعی از ایتام تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره) و سازمان بهزیستی کشور بود.

علی لاریجانی در این مراسم گفت: ابتدا به تمامی شما عزیزان سلام دارم و اینکه روز نخست ماه مبارک رمضان را به خانه ملت آمدید از شما تشکر می کنم، شما بر ما منت نهادید.

رئیس مجلس شورای اسلامی خطاب به جمعی از ایتام ادامه داد: شما یک خانواده محترم و صمیمی در کشور ما محسوب می شوید، خانه ملت خانه خودتان است.

لاریجانی افزود: انشاءالله ماه رمضان برای همه شما پربرکت باشد چرا که برخی از اولیاء دین گفته اند در این ماه انسان ها فرشته گون می شوند ؛ چرا که خواب انسان عبادت است و نفسش تسبیح است و این از ویژگی فرشتگان است که همه اعمال آنان تسبیح تلقی می شود.

رئیس نهاد قانونگذاری گفت: انسان های روزه دار در زمینه تکامل برای حرکت انسانی خود تلاش می کنند.

لاریجانی خطاب به میهمانان خود افزود: شما فرزندان خوب و عزیز ما باید بتوانید در این ماه مسیر فرشته گون شدن را طی کنید و انشاءالله خدا به شما کمک می کند.

دکتر لاریجانی با تشکر از سازمان بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) افزود: شما عزیزان در قلب ما هستید و همه ما نگران شما هستیم تا شما در بهترین شرایط زندگی کنید تا بتوانید تحصیل خوب داشته باشید و انشاءالله آینده شما روشن باشد.

رئیس مجلس شورای اسلامی در پایان این مراسم یادآور شد: امیدوارم کمیته امداد و سازمان بهزیستی تمام تلاش خود را برای سعادت مندی شما فرزندان عزیز به کار گیرد و از خداوند یکتا عزت و سربلندی برای شما آرزو می کنم.

در این مراسم سید پرویز فتاح، رئیس کمیته امام خمینی(ره) و محسنی بندپی، رئیس سازمان بهزیستی حضور داشتند .

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری