کد خبر: ۱۱۰۸۸۳
تاریخ انتشار: ۲۱ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۰:۴۴
رئیس هیئت امنای کمیته امداد امام خمینی ( ره ) در جمع کارکنان دفتر مرکزی این نهاد با اشاره به اهمیت ویژه تسهیل امور محرومین و مددجویان گفت : گره گشایی از کار محرومین و نیازمندان مورد توجه خداوند و توصیه ائمه ی معصومین ( علیهم السلام ) است و خدمت در کمیته امداد امام ( ره ) عبادت است.

به گزارش کمیته امداد امام خمینی ( ره ) ، حجت الاسلام و المسلمین کازرونی با بیان این که کمیته امداد امام ( ره ) دارای کارنامه درخشانی در زمینه ارایه خدمت به محرومین جامعه است گفت : تقدیر الهی موجب پیوستن بنده و سایر اعضای جدید هیئت امناء به صفوف شما امدادگران و خدمتگزاران به نیازمندان و اقشار آسیب پذیر شد و باید شکرگزار این توفیق الهی باشیم.

رئیس هیئت امنای کمیته امداد امام خمینی ( ره ) گفت : انتصاب اعضای هیئت امنای جدید طبق نظر مقام معظم رهبری بوده و اساسنامه و سیاست های جدید کاری در این نهاد بر اساس منویات معظم له تدوین گردیده و هدف اصلی آن تسهیل امور نیازمندان است و آنچه در کمیته امداد امام ( ره ) مورد انتظار است ارایه بهترین خدمت به مددجویان است و امروز کسی مقرب درگاه الهی خواهد بود که بتواند خدمت بیشتری به محرومین جامعه نماید و غم آنها را بزداید که این امر نیازمند همدلی و همراهی تمام امدادگران مخلص است.

حجت الاسلام و المسلمین کازرونی اضافه کرد : پرهیز از نگاه های سیاسی ، جناحی و ... برای کارکنان این نهاد ضروری بوده و برطرف شدن نقائص و مشکلات کاری در سایه وحدت و همدلی همه ی عزیزان خدمتگزار در این نهاد الهی حاصل می شود.

وی گفت : سیاستهای کاری خوب و سازنده ای در هیئت امنای کمیته امداد امام خمینی ( ره ) ، جهت رفع فقر و محرومیت زدایی و توانمند شدن فقرا و مددجویان در حال تدوین است که با اجرای آن شاهد شکوفایی و توانمندسازی مددجویان خواهیم بود.

رئیس هیئت امنای کمیته امداد امام خمینی ( ره ) گفت : در جامعه اسلامی نباید فاصله ی طبقاتی میان اغنیاء و فقرا این قدر زیاد باشد و کمیته امداد امام ( ره ) مسئول تنظیم اقتصاد کشور نیست ولی در جایگاه خدمت بیشتر ، آبرومندانه تر و شایسته تر به محرومین و اقشار آسیب پذیر قرار دارد.

وی در پایان ضمن تجلیل و گرامیداشت خدمات خالصانه ی محروم عسگراولادی و سایر امدادگران خدومی که وجودشان پر از خیر وبرکت برای مددجویان بود تصریح کرد : انتصاب جناب آقای مهندس سید پرویز فتاح با نظر مستقیم مقام معظم رهبری بوده و همه وظیفه داریم جهت افزایش سرعت ارایه خدمات به مددجویان همکاری کامل و شایسته ای با ایشان داشته باشیم.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری