کد خبر: ۱۰۹۹۰۱
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۲:۴۵
ماموستا قادری، امام جمعه پاوه در دیدار با رئیس کمیته امداد با اشاره به تفاوت وضعیت نیازهای مددجویان نسبت به دوره های گذشته، بر کیفیت خدمات به جای کمیت تاکید کرد.

به گزارش کمیته امداد امام خمینی(ره)، سید پرویز فتاح،رئیس این نهاد در دیدار با ماموستا قادری، امام جمعه پاوه با اشاره به انتصاب یک بسیجی از سوی مقام معظم رهبری در ریاست این نهاد،گفت: این امر نشان از آن دارد که فرهنگ امداد باید بسیجی وار باشد و با مددجویان با رفتارهای ساده و به دور از تشریفات اداری رفتار کرد.

وی با تاکید بر رصد مشکلات نیازمندان به صورت چهره به چهره،افزود: بازدید از منازل مددجویان به علت بررسی وضعیت آنان از جمله برنامه های ما در سفرهای استانی است.

همچنین در این دیدار ماموستا قادری، امام جمعه پاوه با اشاره به تفاوت وضعیت نیازهای مددجویان نسبت به دوره های گذشته، بر کیفیت خدمات به جای کمیت تاکید کرد و گفت:موقعیت معیشتی مردم این منطقه بسیار سخت است. به باور بنده ما باید کمیتها را به کیفتها تبدیل کنیم؛زیرا با وجود قشر عظیم تحت پوشش و تورم و گرانی موجود اگر نتوانیم به آنها خدمات مناسب ارائه دهیم با مشکلات زیادی روبرو خواهیم شد.

وی با اشاره به رسالت کمیته امداد حضرت امام در خدمت به فقرا جامعه، گفت: به باور همه اهل انصاف، این نهاد مقدس از نخستین روزهای تولدش در اوایل انقلاب تاکنون در خدمت فقرا و قشر ضعیف و مستضعف جامعه بوده و اثرات مثبتی نیز داشته است.

امام جمعه پاوه با بیان اینکه یکی از اشکالات سیستم اداری ما  آمار و ارقام و اعداد هستند که خیلی از مسئولان را دچار سردرگمی و توهم کرده است،افزود: نگاه و رویکرد عزیزان کمیته امداد به سمت ارتقای کیفی فعالیتها باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری