کد خبر: ۱۰۹۳۰۷
تاریخ انتشار: ۰۳ خرداد ۱۳۹۴ - ۰۳:۱۰
رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) در جمع کارگزاران روابط عمومی های کمیته امداد امام خمینی(ره) سراسر کشور ارتقاء جایگاه کمیته امداد و افزایش اعتماد عمومی را در گرو عمل صالح و ارائه خدمات موثر به نیازمندان عنوان کرد.

به گزارش کمیته امداد امام خمینی(ره)،سید پرویز فتاح در این جلسه روابط عمومی را یکی از ابزارهای بسیار موثر برای مدیریت امروزی در کشور عنوان کرد و گفت: ما از روابط عمومی حمایت جدی خواهیم کرد؛ این حوزه بخش عمده ای از مدیریت باید باشد.

فتاح جایگاه ویژه روابط عمومی را همتراز با جایگاه مشاوره دانست و افزود: ما در مدیریت این نهاد به حوزه روابط عمومی و اطلاع رسانی وابسته هستیم و این حوزه می تواند تصویر کمیته امداد امام(ره) را در اذهان عمومی به صورت هنرمندانه نمایان سازد.

وی در ارتباط با انجام تبلیغات موثر در این نهاد انقلابی، اظهار کرد: کارهای ما باید از جنس ارزشی،انقلابی و شایسته نام امام خمینی(ره) باشد و اگر وظایف خود را به درستی انجام دهیم، خدا مبلغ ما خواهد بود.

فتاح خدمت رسانی موثر به نیازمندان را یکی از راههای ایجاد اعتماد مردمی به این نهاد انقلابی عنوان کرد و ادامه داد:کمیته امداد امام(ره) به عنوان یک واسطه بین نیازمندان و خیران باید وابسته به مردم و نه کمهای دولتی باشد و این امر در صورت ایجاد اعتماد عمومی محقق خواهد شد و دراین زمینه همه هنر ما این است که اعتماد مردم راجلب نماییم.

وی با بیان اینکه افزایش اعتماد عمومی اصلی ترین رسالت این نهاد است،ادامه داد: با افزایش جلب اعتماد عمومی است که می توان میزان مشارکت مخاطبان را در امور خیرخواهانه افزایش داد.

رئیس کمیته امداد امام خمینی(ره) با تاکید بر اینکه مردم باید این نهاد را به عنوان یک امانتدار بپذیرند،ادامه داد:با انجام عمل صالح که لازم،بی حاشیه و برای خدا و به دور از اسراف باشد، می توان این امر را تحقق و جایگاه این نهاد را ارتقاء داد.

فتاح با تاکید بر ساماندهی آمار و ارقام مرتبط با این نهاد،اظهار کرد: باید با عملکرد شفاف و ارائه آمار صحیح از ایجاد فضای همدلی در جامعه به نفع محرومیت زدایی استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه تشکیلات این نهاد الهی،انقلابی و اسلامی است،اظهار کرد: ما باید معنویت،ارزشهای انقلاب،مرام امام(ره)، سبک رهبری را که جذبه بیشتری دارد، با زبان هنری،ارزشی و انقلابی تبلیغ کنیم؛چرا که همه مردم طرفدار کارهای ارزشی هستند و به این نهاد اعتماد می کنند.

فتاح با تاکید بر تصویر کشیدن تاثیر کمکهای این نهاد بر احیای زندگی های نیازمندان و تاثیر حمایتهای حامیان از ایتام با حفظ کرامت آنان،اظهار کرد: روابط عمومی با عمق دادن به کارها،باید هنرمندانه و هوشمندانه از ظرفیت رسانه ها به ویژه رسانه ملّی و حضور شایسته در فضای مجازی برای جریان یافتن سریع و صادقانه اخبار و اطلاعات امداد امام(ره) بهره مند شود.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری