کد خبر: ۱۰۸۱۳۱
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۴ - ۱۶:۴۵
رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به سوابق مباحث مربوط به تاسیس کمیته امداد امام خمینی (ره) در شورای انقلاب و تخصیص یک روز پول نفت کشور به فقرا گفت: کمیته امداد میراث امام راحل در جامعه است که الحمدلله در طول سال های پس از انقلاب از لحاظ کمی و کیفی رشد داشته است.

به گزارش اعتدال به نقل از روابط عمومی مجمع تشخیص مصلحت نظام، آیت الله اکبر هاشمی رفسنجانی ظهر دیروز(یکشنبه) در دیدار پرویز فتاح سرپرست جدید کمیته امداد امام خمینی(ره)، کمک به تحصیل فرزندان خانواده های نیازمند و همچنین توانمندسازی خانواده ها را از طرح های بسیار خوب و مثمرثمر کمیته امداد دانست و اظهار امیدواری کرد که در دوره ی جدید نیز به این اصل مهم توجه بیشتری شود که اگر تور ماهیگیری به یک نیازمند بدهیم، بهتر از آن است که هر روز به او ماهی بدهیم.

رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام خطاب به پرویز فتاح سرپرست کمیته امداد امام خمینی(ره) گفت: مسوولیت در کمیته امداد را یک لطف الهی بدانید که به شما فرصت دستگیری از نیازمندان را عطا کرده است.

پرویز فتاح نیز در این دیدار ضمن ارایه گزارشی از برنامه های خویش برای گسترش فعالیت های کمیته امداد، اظهار امیدواری کرد که از تجربیات ارزشمند رییس مجمع تشخیص مصلحت نظام در جهت بهبود کارها استفاده کند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری