کد خبر: ۱۰۰۶۹۲
تعداد نظرات: ۱ نظر
تاریخ انتشار: ۲۰ بهمن ۱۳۹۳ - ۰۹:۴۴
یک زن 45 ساله صبح یکشنبه در حال گذر از عرض تقاطع خیابان طالقانی، ولیعصر در برخورد اتوبوس با وی، کشته شد.
به گزارش اعتدال پس از این اتفاق ترافیک سنگینی به علت این تصادف در تقاطع مزبور بوجود آمد و مشکلاتی در تردد خودروها ایجاد شد.

رییس مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور تهران بزرگ نیز با تایید وقوع این تصادف گفت: حدود ساعت هفت صبح دیروز یک دستگاه اتوبوس در مسیر جنوب به شمال خیابان ولیعصر درحال حرکت بود که با عابر پیاده در حال گذر از غرب به شرق تقاطع خیابان طالقانی و ولیعصر برخورد کرد و به دلیل شدت جراحات وارده این عابر در دم جان سپرد.

سرهنگ «عین الله جهانی» افزود: اتوبوس یادشده سرویس کارکنان یک شرکت است که با عابر پیاده مزبور تصادف کرد.

وی به عابران پیاده توصیه کرد که در زمان عبور از عرض خیابان حتی اگر چراغ عبور عابر پیاده سبز هم باشد با نگاه کردن به دو طرف خیابان و رعایت احتیاط از عرض خیابان گذر کنند.

«حسن عباسی» مدیر روابط عمومی اورژانس تهران نیز با تایید این حادثه گفت: عابر یادشده به دلیل شدت برخورد اتوبوس با وی در دم جان باخته است.

تا دقایقی پس از حادثه، جسد بی جان این زن 45 ساله در محل حادثه همچنان قرار داشت و انبوهی از جمعیت رهگذران آن را مشاهده می کردند که این خود موجب بروز ترافیک در محل حادثه شد.
انتشار یافته: ۱
در انتظار بررسی: ۰
غیر قابل انتشار: ۰
ناشناس
|
Romania
|
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۰
0
0
یعنی چی چراغ هم سبز باید سمت چپ و سمت راست و بالا و پایین را نگاه کنیم پس از لطفا این چراغ رابردارید
بجای اینکه به راننده ها را نصحیت کنه عابرها را نصحیت میکنه
دوره اخر زمونه شده
بابا سوار باید هوای پیاده را داشته باشه
یک سر این آقا را بفرست خارج عابر پیاده تا پاشو بلند میکنه بذار روی خط عابر پیاده همه راننده ها همه ماشینها در برابرش تعظیم میکنند
دین اسلام رامیخواهی بدونی کجاس یک سر بیا خارج از کشور تا بدونی کلمه به کلمه احادیث ها قران را آنها دارن پیاده میکنند خدای ما جامون با اونها عوض شده
نام:
ایمیل:
* نظر:
عکس خبری